Waldorf 12 li Gökkuşağı Arabalar

  • ALICI KORUMA

  • Koşulsuz iade garantisi

    Ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir sebepten dolayı iade etmek isterseniz, üründe bir deformasyon olmadığı müddetçe iade almayı taahhüt ediyoruz

100.00 ₺ ve üzeri ücretsiz kargo!

Fiyat: 360.00 ₺ 340.00 ₺

Waldorf 12 li Gökkuşağı Arabalar

 Çocuklarınız12 li Gökkuşağı arabalarla oynayarak takip edebilme yetisini artırır. Araba yarışları yapıp farklı oyunlar kurgulayabilirler. Tekerlekleri dönebilmektedir,  çocuklar rahatlıkla itip çekebilirler. Waldorf köprülerin üzerinden geçebilecek şekilde boyutlandırılmış ve ergonomik olarak küçük çocukların elleriyle kavrayacak şekilde tasarlanmıştır. Waldorf adamlarını oturtabileceği şekilde tasarlanmıştır.

- 12 li Gökkuşağı Arabalarının  yanı sıra tamamlayıcı olarak tercih edebileceğiniz, 12 li waldorf adamlar ile bir set oluşturabilirsiniz.

Ürünün Özellikleri

- Waldorf oyuncaklarımız Türkiye'de üretilmiştir. Ayous ağacından imal edilmiştir.

- Oyuncaklarımızda kullanılan boyalar EN 71-3 standartlarındadır.

- Ahşap oyuncaklarımız el yapımı olduğundan görselden (renk farklılıkları, ağaç budak izi vs.) küçük farklılıklar gösterebilir

- Oyuncaklarımız pürüzsüz yüzeylere sahip olup, tüm zımparalama işlemleri el ile yapılmaktadır.

- Oyuncaklarımız nemli bez veya elma sirkesi ile silinerek dezenfekte edilebilir.

-  Oyuncaklarımızın köşeleri pahlanmıştır. Sivri kenarları yoktur.

- 1 Adet araba ölçüsü: Uzunluk 13,5 cm Yükseklik 7cm Genişlik 7,5 cm

- 2 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur.

Waldorf Yaklaşımı


Waldorf yaklaşımı çocuklarınızın kendi dünyalarına bağlı olarak yaratıcı oyun kurmasını, serbest oyun felsefesini benimsemiş bir eğitim sistemidir. Waldorf yaklaşımına uygun olarak üretilen oyuncaklarda plastik yoktur. Tamamen doğal malzemelerden üretilmiştir. Oyuncaklar standart bir oynama şekli olmayan Pasif Oyun Yöntemine uygun olarak dizayn edilmiştir.  Bu oyun yönteminde oyuncakla nasıl oynanacağı tamamen çocuklarınızın özgür ruhlarına bırakılmıştır.  Ağaçtanya olarak her yaş grubuna uygun hazırladığımız oyuncak seçkisinden sizlerde satın alıp çocuklarınızın yaratıcılığını destekleyebilirsiniz. Siz de çocuklarınızın kendi özgür hayal dünyalarını kurmalarına yardımcı olabilirsiniz.

Yorumlar

Puan Ortalaması: 0

Bu ürün için verilen puanlar

Pozitif (5.0%)
5 Yıldız (0)
4 Yıldız (0)
Orta (0%)
3 Yıldız (0)
Negatif (0%)
2 Yıldız (0)
1 Yıldız (0)
Üye Puan Yorum

Görüşleriniz Bizim için Değerli!

Bir yorum yapın