Visco Love Yatak

  • ALICI KORUMA

  • Koşulsuz iade garantisi

    Ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir sebepten dolayı iade etmek isterseniz, üründe bir deformasyon olmadığı müddetçe iade almayı taahhüt ediyoruz

100.00 ₺ ve üzeri ücretsiz kargo!

Fiyat: 1690.00 ₺

Visco Love Yatak

İyi uykunun vazgeçilmezi Vicko teknolojisi iile yeni güne hazırmısınız!

Vücudun şeklini alan Visco Love Yatak kan dolaşımını rahatlatarak dinlendirici bir uyku sağlıyor. Nefes alan yapısı sayesinde ferah bir uyku sunuyor. Kesintisiz ve sağlıklı uykunun pozitif etkileri de sizi yeni güne hazırlıyor.

Kesintisiz, Konforlu Uyku
Visko Elastik “Akıllı Sünger” vücut ısısı ve ağırlığı ile yavaş yavaş vücut şeklini aldığı için vücut üstünde basınç minimum seviyeye iner. Vücut üstünde basınç olmadığı için damarlarda sıkışma olmaz, kan akışı devam eder ve uyurken dönme ihtiyacı yaratan uyuşma hissetmezsiniz. Böylelikle kesintisiz ve sağlıklı bir uykuya sahip olursunuz.

 

Kullanımdan sonra kendi şekline geri döner

Hafiza hücreleri içeren akıllı malzemeden imal edilen yataklarımız kullanım esnasında her bölgenin ağırlığına göre şekil alır ve kullanım sonrasında orjinal şekline geri döner.

CFC (Cloro Floro Carbon) maddesi içermez 

Ürünlerimizin imalatında kullanılan malzemeler CFC (Cloro Floro Carbon) maddesi içermez. Bilim insanlarının yaptıkları incelemeler sonucunda, atmosfere salınan CFC’lerin ozon katmanı üzerinde yıkıcı bir etki oluşturduğu anlaşılmıştır.

Visco Akıllı Sünger Teknolojisi,

*Vücut ısısı ve ağırlığı ile yavaş yavaş vücut şeklini alıyor, basıncı minimuma indirerek kan akışını rahatlatıyor. Böylece uykudaki dönme ihtiyacı ve uyuşmalar azalıyor. 

*Kesintisiz Sağlıklı Uyku, vücudun baş, boyun, sırt, bel, kalça, diz ve bilek bölgeleri ağırlıklarına göre destekleniyor. Visco Love Energy Yatak kesintisiz ve sağlıklı bir uyku sağlıyor.

*Özel Kalıplı Üretim, her visco yatak kalıplarda tek tek üretiliyor. Visko malzemenin yoğunluğu kalıp içerisinde kalıyor, ürünün kullanım ömrü artıyor.

*Yıkanabilir yatak kılıfı, 

*Yükseklik: 20 cm

*Visco Katman: 7 cm

*Ebatları: 90 cm x 190 cm

*Yatak sertlik derecesi: 03 

01      02      03      04       05

Yumuşak                     Sert

 

 

Yorumlar

Puan Ortalaması: 0

Bu ürün için verilen puanlar

Pozitif (5.0%)
5 Yıldız (0)
4 Yıldız (0)
Orta (0%)
3 Yıldız (0)
Negatif (0%)
2 Yıldız (0)
1 Yıldız (0)
Üye Puan Yorum

Görüşleriniz Bizim için Değerli!

Bir yorum yapın