Minyatür Maket Işıklı Bahçeli Ev 1 MO13835

  • ALICI KORUMA
  • Koşulsuz iade garantisi

    Ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir sebepten dolayı iade etmek isterseniz, üründe bir deformasyon olmadığı müddetçe iade almayı taahhüt ediyoruz

270,00₺ 400,00₺ -33%
Ürün Kodu: ACO 1065
4,5% of 90
4,5

Minyatür Maket Işıklı Bahçeli Ev MO13835

Çocuğun çevre ile ilişki kurmasının en önemli yollarından biri oyunlardır. Ahşap malzemenin, doğal, sade ve rahatlatıcı yapısı sayesinde Minyatür Maket Işıklı Bahçeli Ev MO13835 çocuklarınıza büyürken sağlıklı bir gelişim sunacaktır. Arkadaşıyla beraber de oynayabileceği oyuncaklar, sosyal gelişimi desteklemektedir. Çocukların canlandırma yaparak oynadığı oyunlar, sosyal becerilerini sergilemelerine fırsat sunmanın yanında kendini ifade etme, karşısındakini dinleme, işbirliği yapma, hak ve özgürlüklere saygı duyma, paylaşma, kurallar belirleme, kurallara uyma, sıra bekleme, yardımcı olma ve paylaşma gibi kazanımlar da edinmesini sağlamakta, liderliği deneyimleyebileceği ve toplumsallaşmayı öğrenebileceği ortamlar sunmaktadır.

Not: Ürünün görseldeki haline gelebilmesi için gerekli tüm malzemeler ve kurulum klavuzu kutunun içerisinden çıkmaktadır.

 

 

Neden “Bir Ahşap Diyarı” Ağaçtanya?

Hayal gücümüzün ulaştığı her noktada, yaşadığınız mekanlarda bir Ağaçtanya ürünü olsun istiyoruz. Bu sebeple ahşap oyuncaklar, ahşap mutfak ürünleri, ahşap hediyelikler, ahşap takılar ve ahşap mobilyalar üretiyoruz.

Firmamız isteğe bağlı özel tasarımlar üretebildiği gibi çalışma hayatında restoranlarda ve otellerde sıklıkla kullanılan farklı sunum tahtaları, servis ürünleri, baharatlık ve saklama kaplarının yanı sıra, evlerinizde kullanabileceğiniz birbirinden şık ve kaliteli mutfak eşyaları tasarlıyoruz. Kayın, Iroko, Zeytin, Ceviz, Sapelli, Ayous, Kavak, Ihlamur, Sipo gibi ağaçları birinci sınıf işçilik ile işliyor, görsel zevki kalite ile buluşturuyoruz.

Bazen bir içeceği doğayla buluştururken, bazen en lezzetli yemeklerinize doğallık katıyoruz.

Evinize doğanın kokusunu taşımak ve dokunduğunuzda doğallığı hissetmek için Ağaçtanya’nın eşsiz ürünlerini denemenizi tavsiye ediyoruz…

Yorumlar

    Henüz yorum yapılmamış.
BUNLARI DA SEVEBİLİRSİNİZ
whatsapp