Eylemlerle Bir Gün

  • ALICI KORUMA

  • Koşulsuz iade garantisi

    Ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir sebepten dolayı iade etmek isterseniz, üründe bir deformasyon olmadığı müddetçe iade almayı taahhüt ediyoruz

150.00 ₺ ve üzeri ücretsiz kargo!

Fiyat: 130.00 ₺ 99.00 ₺

Eylemlerde Bir Gün

Çocuğun çevre ile ilişki kurmasının en önemli yollarından biri oyunlardır. Çocuklarınız desenleri, objeleri, hayvanları, şekilleri ve yüzleri öğrenirken hem eğlenceli vakit geçirecek hem de çok yönlü gelişimlerine katkı sağlayacak. Çocuğunuzun kartları incelemeleri için fırsat tanıyınız. Kartlardaki görselleri anlatabilirsiniz. Eylemlerde Bir Gün sayesinde çocukların dil ve konuşma, algılama becerileri gelişir. Neden sonuç ilişkisini öğrenmelerini sağlar. Çok yönlü düşünmeye teşvik eder. Öğrenme güçlüğü çeken veya dikkati çabuk dağılan çocuklar için etkili öğrenme aracı olabilmektedir. Kartlar ile vakit geçirirken, birlikte sohbet ederek sosyal becerilerinin gelişmesine de yardımcı olabilirsiniz.

Malzeme ve Ürün Detayları

  • 112 adetten oluşmaktadır.
  • Kalın mukavvadan imal edilmektedir.
  • Kuşe kağıda 1. sınıf baskıdır.
  • Konuşma Kartları ölçüsü: 10 cm x 12 cm
  • Ağırlık:
  • 18+ ay ve üzeri çocuklar için uygundur.

 

 

Çocuk ve Ahşap Oyuncak

Bebeklik döneminden itibaren çocuğun hayatına giren oyun ve oyuncakların çocukluk dönemi boyunca da önemli bir yeri olur. Oyuncak ile oynamak sosyal etkinlik olmasının yanı sıra çocuğun birçok gelişiminde de etkin rol oynamaktadır. Bizler de bu nedenle çocuğunuzun uzun süre vakit geçirebilmesine olanak sağlayan dayanıklı, doğal, hijyenik yapısıyla çocuk sağlığı açısından güven veren ahşap malzemelerden oyuncaklar üretiyoruz. Ahşap malzemenin doğal dokusu ve sade yapısı çocukların yaratıcılıklarını arttırmaya yönelik uygun ortamlar sunmasına büyük katkı sağlamaktadır. Ayrıca ahşap oyuncakların birden fazla fonksiyonu olmasının avantajını kullanarak, bilişsel, fizyolojik ve psikolojik gelişimlerini desteklemelerine fırsatlar sunabilmektedir. Oyuncakların kullanımı çocuklarınızın hayal gücüne bağlı olarak her defasında farklı bir oyun kurmalarına olanak vermektedir ve gelişim becerilerini destekleme konusunda da değişkenlik göstermektedir. Ahşap malzemeden yapılan oyuncakların dayanıklı olması, uzun süre kullanıma uygun ve çevreye duyarlı bireyler yetişmesine de kazanım sağlamaktadır. Çocuğunuzun hayata dokunarak, deneyerek ve yaşayarak öğrenmesine imkan sunan ahşap oyuncaklarımızı sizlerle paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Yorumlar

Puan Ortalaması: 0

Bu ürün için verilen puanlar

Pozitif (5.0%)
5 Yıldız (0)
4 Yıldız (0)
Orta (0%)
3 Yıldız (0)
Negatif (0%)
2 Yıldız (0)
1 Yıldız (0)
Üye Puan Yorum

Görüşleriniz Bizim için Değerli!

Bir yorum yapın