Eğitici Ses Kartları

  • ALICI KORUMA

  • Koşulsuz iade garantisi

    Ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir sebepten dolayı iade etmek isterseniz, üründe bir deformasyon olmadığı müddetçe iade almayı taahhüt ediyoruz

150.00 ₺ ve üzeri ücretsiz kargo!

Fiyat: 85.00 ₺ 60.00 ₺

Eğitici Ses Kartları

Eğitici Ses Kartları yansıma ve ünlem seslerini ifade eden görsellerden oluşmaktadır. Kartların amacı  çocuğun Türkçedeki sesleri fark etmesi, tanıması ve ayırt etmesidir. Söz konusu seslerin taklidi ile işitsel algıda seslerin fark edilmesi ve algılanmasıdır. Doğadaki varlıkların verdiği sesleri yansıtan, onunla özdeşleştirilen seslerdir. Çıkardıkları seslerin ne olduğunu neyin sesi olduğunu öğrenirler. Küçük çocukların konuşmalarında görülür. Ebeveynler, bebeklerle ilk konuşmalarında yansıma seslerine sıkça başvurur örneğin sıcak ve tehlikeleri olguları ifade etmek için “cıs” sözcüğünün kullanılmasıdır. Çocuğun görsel hafızasını güçlendirir. Algılama ve kavrama yeteneklerini geliştirir, dikkat ve odaklanmayı destekler ayrıca bağlamsal düşünme becerisi de gelişir.

Malzeme ve Ürün Detayları

  • 56 adet kart bulunmaktadır.
  • Kalın mukavvadan imal edilmektedir. Kuşe kâğıda 1.sınıf baskıdır.
  • 15+ ay ve üzeri çocuklar için uygundur.

 

 

Çocuk ve Ahşap Oyuncak

Bebeklik döneminden itibaren çocuğun hayatına giren oyun ve oyuncakların çocukluk dönemi boyunca da önemli bir yeri olur. Oyuncak ile oynamak sosyal etkinlik olmasının yanı sıra çocuğun birçok gelişiminde de etkin rol oynamaktadır. Bizler de bu nedenle çocuğunuzun uzun süre vakit geçirebilmesine olanak sağlayan dayanıklı, doğal, hijyenik yapısıyla çocuk sağlığı açısından güven veren ahşap malzemelerden oyuncaklar üretiyoruz. Ahşap malzemenin doğal dokusu ve sade yapısı çocukların yaratıcılıklarını arttırmaya yönelik uygun ortamlar sunmasına büyük katkı sağlamaktadır. Ayrıca ahşap oyuncakların birden fazla fonksiyonu olmasının avantajını kullanarak, bilişsel, fizyolojik ve psikolojik gelişimlerini desteklemelerine fırsatlar sunabilmektedir. Oyuncakların kullanımı çocuklarınızın hayal gücüne bağlı olarak her defasında farklı bir oyun kurmalarına olanak vermektedir ve gelişim becerilerini destekleme konusunda da değişkenlik göstermektedir. Ahşap malzemeden yapılan oyuncakların dayanıklı olması, uzun süre kullanıma uygun ve çevreye duyarlı bireyler yetişmesine de kazanım sağlamaktadır. Çocuğunuzun hayata dokunarak, deneyerek ve yaşayarak öğrenmesine imkan sunan ahşap oyuncaklarımızı sizlerle paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Yorumlar

Puan Ortalaması: 0

Bu ürün için verilen puanlar

Pozitif (5.0%)
5 Yıldız (0)
4 Yıldız (0)
Orta (0%)
3 Yıldız (0)
Negatif (0%)
2 Yıldız (0)
1 Yıldız (0)
Üye Puan Yorum

Görüşleriniz Bizim için Değerli!

Bir yorum yapın