Anlat Bakalım Kart Oyunu

  • ALICI KORUMA
  • Koşulsuz iade garantisi

    Ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir sebepten dolayı iade etmek isterseniz, üründe bir deformasyon olmadığı müddetçe iade almayı taahhüt ediyoruz

40,00₺ 65,00₺ -39%
Ürün Kodu: ACO 1853
4,5% of 90
4,5

Anlat Bakalım Kart Oyunu

55 resimli karttan oluşan hafıza oyunu, algı, dikkat ve hafıza geliştirmek için oynatılır. Çocuğun görsel hafızasını güçlendirirken Anlat Bakalım Kart Oyunu algılama ve kavrama yeteneklerini de geliştirir. Dikkat ve odaklanmayı destekler ve bağlamsal düşünme becerisi gelişir. Disiplin, kurallara uymayı, dostça oynamayı, kazanma ve kaybetme olgularını, kazananı kutlamayı öğretir.

Anlat Bakalım Kart Oyunu Nasıl Oynanır?

Karşı takımın yanına oturun. Karşı takımdan bir oyuncu belirlenen süreyi tutar ve süre bitiminde size haber verir. Hazır olduğunuzda kartı geçin. Süreyi tutan kişi zamanı başlatır. Takımınızdan kimseye kartı göstermeyin ve karttaki soru kelimelerini bilmesi için olabildiğince ip uçu vermeye çalışın, alttaki yasaklı kelimeleri kullanmama dikkat edin. Siz ipucu verirken takım arkadaşlarınızda sor kelimesini bulmak için tahminlerde bulunacaktır. Takım kelimeyi bildiğinde, kartı bırakarak yeni bir kart çekerek oyuna devam eder. Zor kartlarda pas geçebilirsiniz. Süre dolana kadar kelimeleri anlatmaya devam edin. Kendi aranızda belirlediğiniz rakamdan karşı takımın puanın düşün. Kartları ters bir şekilde yere koyarak, takımınız yanına geçin. Artık sıra karşı takımın oyuncusunda.

Malzeme ve Ürün Detayları

  • 55 adet kart bulunmaktadır.
  • Anlat Bakalım Kart Oyunu ölçüsü: 10 cm x 6 cm x 2 cm
  • Sert kartondan imal edilmiştir.
  • 6+ yaş ve üzeri çocuklar için uygundur.
 

 

Çocuk ve Ahşap Oyuncak

Bebeklik döneminden itibaren çocuğun hayatına giren oyun ve oyuncakların çocukluk dönemi boyunca da önemli bir yeri olur. Oyuncak ile oynamak sosyal etkinlik olmasının yanı sıra çocuğun birçok gelişiminde de etkin rol oynamaktadır. Bizler de bu nedenle çocuğunuzun uzun süre vakit geçirebilmesine olanak sağlayan dayanıklı, doğal, hijyenik yapısıyla çocuk sağlığı açısından güven veren ahşap malzemelerden oyuncaklar üretiyoruz. Ahşap malzemenin doğal dokusu ve sade yapısı çocukların yaratıcılıklarını arttırmaya yönelik uygun ortamlar sunmasına büyük katkı sağlamaktadır. Ayrıca ahşap oyuncakların birden fazla fonksiyonu olmasının avantajını kullanarak, bilişsel, fizyolojik ve psikolojik gelişimlerini desteklemelerine fırsatlar sunabilmektedir. Oyuncakların kullanımı çocuklarınızın hayal gücüne bağlı olarak her defasında farklı bir oyun kurmalarına olanak vermektedir ve gelişim becerilerini destekleme konusunda da değişkenlik göstermektedir. Ahşap malzemeden yapılan oyuncakların dayanıklı olması, uzun süre kullanıma uygun ve çevreye duyarlı bireyler yetişmesine de kazanım sağlamaktadır. Çocuğunuzun hayata dokunarak, deneyerek ve yaşayarak öğrenmesine imkan sunan ahşap oyuncaklarımızı sizlerle paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Yorumlar

    Henüz yorum yapılmamış.
BUNLARI DA SEVEBİLİRSİNİZ
whatsapp