Ahşap Telefon Standı Hoparlörlü

Fiyat:

250,00₺

Adet

Ürün Detayları

Ahşap Telefon Standı Hoparlörlü

Ayous ağaçından üretilen Ahşap Telefon Standı Hoparlörlü telefon standı olarak kullanıldığı gibi hoparlör olarak tercih edebileceğiniz şık bir üründür. Her marka telefona uyumludur ve alt kısmında bulunan şarj girişi ile telefonunuz şarj olurken de kullanabilirsiniz. Sevdiklerinize hediye olarak tercih edebileceğiniz farklı bir üründür.

Malzeme ve Ürün Detayları

  • Ayous ağacından üretilmiştir.
  • Ürün ölçüleri: 20 cm x 13 cm x 10 cm
  • Ahşap ürünlerimizin ölçüleri yaklaşık değerlerdir.
  • Stok durumuna göre üründe farklılıklar olabilir.
  • Ahşap materyallerimiz doğal malzemelerden yapıldığı için görseller ile küçük farklılıklar (renk farklılıkları, ağaç budak izi vs.) olabilmektedir.
  • Ahşap ürünlerimizin tüm zımparalama işlemleri dokularını kaybetmemeleri ve zarar vermemeleri için el ile yapılmaktadır.
  • Sağlığa zararlı hiç bir madde kullanılmamıştır.
 

 

Neden “Bir Ahşap Diyarı” Ağaçtanya?

Hayal gücümüzün ulaştığı her noktada, yaşadığınız mekanlarda bir Ağaçtanya ürünü olsun istiyoruz. Bu sebeple ahşap oyuncaklar, ahşap mutfak ürünleri, ahşap hediyelikler, ahşap takılar ve ahşap mobilyalar üretiyoruz.

Firmamız isteğe bağlı özel tasarımlar üretebildiği gibi çalışma hayatında restoranlarda ve otellerde sıklıkla kullanılan farklı sunum tahtaları, servis ürünleri, baharatlık ve saklama kaplarının yanı sıra, evlerinizde kullanabileceğiniz birbirinden şık ve kaliteli mutfak eşyaları tasarlıyoruz. Kayın, Iroko, Zeytin, Ceviz, Sapelli, Ayous, Kavak, Ihlamur, Sipo gibi ağaçları birinci sınıf işçilik ile işliyor, görsel zevki kalite ile buluşturuyoruz.

Bazen bir içeceği doğayla buluştururken, bazen en lezzetli yemeklerinize doğallık katıyoruz.

Evinize doğanın kokusunu taşımak ve dokunduğunuzda doğallığı hissetmek için Ağaçtanya’nın eşsiz ürünlerini denemenizi tavsiye ediyoruz…