Ahşap Pasta Seti

  • ALICI KORUMA

  • Koşulsuz iade garantisi

    Ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir sebepten dolayı iade etmek isterseniz, üründe bir deformasyon olmadığı müddetçe iade almayı taahhüt ediyoruz

100.00 ₺ ve üzeri ücretsiz kargo!

Fiyat: 510.00 ₺ 475.00 ₺

Ahşap Pasta Seti 

Ahşap Pasta Seti ile çocuklarınız artık anneleri gibi mutfakta, kendi oyuncak meyvelerini keserek en güzel meyve tabaklarını hazırlayabilirler. Çocukların meyveleri tanımalarına ve annelerini taklit ederek rol yeteneklerinin gelişmesini sağlar. Pasta seti miniklerin hayal gücünü de geliştirecektir. Evcilik oyuncakları pasta seti ile arkadaşlarına en güzel pastaları, kekleri hazırlayabilirler. Çocukların motor becerilerini, el göz koordinasyonunun gelişmesini ve sosyalleşmelerine yardımcı olur.  Tam yarım çeyrek kavramını öğrenir.

Ürünün Özellikleri

- Doğal ağaçtan imal edilmiştir.

- Oyuncaklarımızda kullanılan boyalar EN 71-3 standartlarındadır.

- Oyuncaklarımız pürüzsüz yüzeylere sahip olup, tüm zımparalama işlemleri el ile yapılmaktadır.

- Oyuncaklarımız nemli bez veya elma sirkesi ile silinerek dezenfekte edilebilir.

- İthal oyuncaktır.

- 3 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur.

 - Setin içinde;1 adet kapaklı kutu , 2 adet ahşap çilek, 2 adet ahşap bisküvi, 2 adet capkek, 1 adet muz,1 adet kivi, 2 adet dondurma külahı, 2 adet kaşık, 2 adet çatal, 1 adet bıçak, 2 adet tabak, 2 adet fincan, 1 adet pasta servisi , 4 dilimli pasta, 3 adet çilek pasta süsü, 3 adet kiraz pasta süsü, 4 adet krema bulunmaktadır.

Ahşap Oyuncak

“Sağlıklı oyuncak” denilince ilk akla gelen doğal olarak ahşap oyuncaklardır. Bize doğanın hediyesi olan ahşap binlerce yıldır hayatımızın tüm alanlarına olduğu gibi çocuklarınızın da ihtiyaçlarının giderilmesinde kullanılmış böylece onlara oyuncak olarakta çok uzun zamandır eşlik etmeye devam etmişlerdir.  Bizde bu fikirden yola çıkarak sizler için özel olarak hazırladığımız ahşap oyuncaklar serisini sizlerin beğenisine sunuyoruz. Tamamen doğal malzemelerden hazırlanmış oyuncaklarımız boyalı ve boyasız olarak iki grup olarak sunulmuştur. Boyanmış olan oyuncaklarımızın boyası, çocuklarınıza zarar vermeyen, uzun süre temasta ağıza sürüldüğünde  dahi ahşaptan çocuğa geçmeyen, sağlıklı, bize özel formülü ile hazırlanıp üretilmiştir.

Yorumlar

Puan Ortalaması: 0

Bu ürün için verilen puanlar

Pozitif (5.0%)
5 Yıldız (0)
4 Yıldız (0)
Orta (0%)
3 Yıldız (0)
Negatif (0%)
2 Yıldız (0)
1 Yıldız (0)
Üye Puan Yorum

Görüşleriniz Bizim için Değerli!

Bir yorum yapın