Ahşap Antik Tavla Büyük Boy

 • ALICI KORUMA

 • Koşulsuz iade garantisi

  Ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir sebepten dolayı iade etmek isterseniz, üründe bir deformasyon olmadığı müddetçe iade almayı taahhüt ediyoruz

150.00 ₺ ve üzeri ücretsiz kargo!

Fiyat: 175.00 ₺ 155.00 ₺

Ahşap Antik Tavla Büyük Boy

Tavla bir strateji oyunudur. İnce motor becerilerini, dikkat ve konsantrasyon gelişimi, el-göz koordinasyon becerilerini kullanmalarına fırsat sunmaktadır. Ahşap Antik Tavla Büyük Boy sabretme, planlama yapabilme, disiplin, karar verme, vazgeçmeme, kurallara uymayı, dostça oynamayı, kazanma ve kaybetme olgularını, kazananı kutlamayı öğretir.

Malzeme ve Ürün Detayları

 • Krem ve siyah renklerde akrilik pullar (36 mm) ve 2 adet zar (9 mm) bulunmaktadır.
 • Ahşap Antik Tavla Büyük Boy ölçüsü: 22,5 cm x 49 cm x 7,5 cm
 • Ahşap ürünlerimizin ağırlık ve ölçüleri yaklaşık değerlerdir.
 • Ürün 16 mm "MDF" 'den üretilmiştir.
 • Komple boyalı ve 2 kat cilalıdır.
 • Cila altında özel coexselefon kaplama sayesinde çizilmez ve yıpranmaz bir zemine sahiptir.
 • Mıknatıslı kapama mekanizması vardır.
 • Ahşap oyuncaklarımızın tüm zımparalama işlemleri dokularını kaybetmemeleri ve zarar vermemeleri için el ile yapılmaktadır.

 

 

Çocuk ve Ahşap Oyuncak

Bebeklik döneminden itibaren çocuğun hayatına giren oyun ve oyuncakların çocukluk dönemi boyunca da önemli bir yeri olur. Oyuncak ile oynamak sosyal etkinlik olmasının yanı sıra çocuğun birçok gelişiminde de etkin rol oynamaktadır. Bizler de bu nedenle çocuğunuzun uzun süre vakit geçirebilmesine olanak sağlayan dayanıklı, doğal, hijyenik yapısıyla çocuk sağlığı açısından güven veren ahşap malzemelerden oyuncaklar üretiyoruz. Ahşap malzemenin doğal dokusu ve sade yapısı çocukların yaratıcılıklarını arttırmaya yönelik uygun ortamlar sunmasına büyük katkı sağlamaktadır. Ayrıca ahşap oyuncakların birden fazla fonksiyonu olmasının avantajını kullanarak, bilişsel, fizyolojik ve psikolojik gelişimlerini desteklemelerine fırsatlar sunabilmektedir. Oyuncakların kullanımı çocuklarınızın hayal gücüne bağlı olarak her defasında farklı bir oyun kurmalarına olanak vermektedir ve gelişim becerilerini destekleme konusunda da değişkenlik göstermektedir. Ahşap malzemeden yapılan oyuncakların dayanıklı olması, uzun süre kullanıma uygun ve çevreye duyarlı bireyler yetişmesine de kazanım sağlamaktadır. Çocuğunuzun hayata dokunarak, deneyerek ve yaşayarak öğrenmesine imkan sunan ahşap oyuncaklarımızı sizlerle paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Yorumlar

Puan Ortalaması: 0

Bu ürün için verilen puanlar

Pozitif (5.0%)
5 Yıldız (0)
4 Yıldız (0)
Orta (0%)
3 Yıldız (0)
Negatif (0%)
2 Yıldız (0)
1 Yıldız (0)
Üye Puan Yorum

Görüşleriniz Bizim için Değerli!

Bir yorum yapın