Visco Love Yatak Koruyucu Alez 

Fiyat:

125,00₺

Adet
Stoğa gelince haberdar ol

Ürün Detayları

Visco Love Yatak Koruyucu Alez

İnsan teni ile özdeş yapısı, sıvı geçirmez özelliği ve nefes alan dokusu sayesinde Visco Love Yatak Koruyucu Alez yatakların ömrünü uzatır. Antilikid yatak koruyucudur. Leke tutmaz, dayanıklıdır, yıpranmaz, deforme olmaz. Kışın sıcak tutar, yazın terletmez.

Malzeme ve Ürün Detayları

  • Yıkınabilir.
  • Kurutma makinelerinde kurutulmamalıdır.
  • Ütüleme yapılmamalıdır.
  • Ebatları: 90 cm x 190 cm

 

 

Neden “Bir Ahşap Diyarı” Ağaçtanya?

Hayal gücümüzün ulaştığı her noktada, yaşadığınız mekanlarda bir Ağaçtanya ürünü olsun istiyoruz. Bu sebeple ahşap oyuncaklar, ahşap mutfak ürünleri, ahşap hediyelikler, ahşap takılar ve ahşap mobilyalar üretiyoruz.

Firmamız isteğe bağlı özel tasarımlar üretebildiği gibi çalışma hayatında restoranlarda ve otellerde sıklıkla kullanılan farklı sunum tahtaları, servis ürünleri, baharatlık ve saklama kaplarının yanı sıra, evlerinizde kullanabileceğiniz birbirinden şık ve kaliteli mutfak eşyaları tasarlıyoruz. Kayın, Iroko, Zeytin, Ceviz, Sapelli, Ayous, Kavak, Ihlamur, Sipo gibi ağaçları birinci sınıf işçilik ile işliyor, görsel zevki kalite ile buluşturuyoruz.

Bazen bir içeceği doğayla buluştururken, bazen en lezzetli yemeklerinize doğallık katıyoruz.

Evinize doğanın kokusunu taşımak ve dokunduğunuzda doğallığı hissetmek için Ağaçtanya’nın eşsiz ürünlerini denemenizi tavsiye ediyoruz…