Tangram 125 Parça

  • ALICI KORUMA

  • Koşulsuz iade garantisi

    Ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir sebepten dolayı iade etmek isterseniz, üründe bir deformasyon olmadığı müddetçe iade almayı taahhüt ediyoruz

100.00 ₺ ve üzeri ücretsiz kargo!

Fiyat: 65.00 ₺

Tangram 125 Parça

Tangram 125 Parçayla çocuklarınızın hayal dünyasında canlandırdığınız şekilleri veya doğadaki figürleri ortaya koymanızı sağlayacaktır. Oldukça eğitici ve eğlenceli olan bulmaca tangram, oynayanların düşünme yeteneğini, el becerisini, şekil ve renk kavramlarını öğretir. Parçaların büyüklük- küçüklük, parça, bütün oluşturma becerisini öğretir. Kutu içerisinde 12 adet önlü- arkalı kart bulunmaktadır. Ön tarafında yapılmış şekli, arka tarafında hangi parçalardan yapıldığını gösterir. Kutu içerisinde bulunan 125 adet rengi ve boyutu birbirinden farklı ahşap parçalardan oluşur.

 Ürünün Özellikleri

-  Doğal ağaçtan imal edilmiştir.

- Oyuncaklarımızda kullanılan boyalar EN 71-3 standartlarındadır.

- Ahşap oyuncaklarımızda el yapımı olduğundan görselden (renk farklılıkları, ağaç budak izi vs.) küçük farklılıklar gösterebilir.

- Oyuncaklarımız pürüzsüz yüzeylere sahip olup, tüm zımparalama işlemleri el ile yapılmaktadır.

- Oyuncaklarımız nemli bez veya elma sirkesi ile silinerek dezenfekte edilebilir.

-  Oyuncaklarımızın köşeleri pahlanmıştır. Sivri kenarları yoktur.

- 3 yaş ve üzeri  çocuklar için uygundur.

Ahşap Eğitici Oyuncak

Eğitim, bebeklik ile başlayan ve hayat boyu süren bir süreçtir. Bu sürecin başlangıcı olan bebeklik (0-2 yaş) döneminde başlanan doğru eğitimin önemi günümüzde artık bilimsel olarak ispatlanmış bir gerçektir. Bu aylarda verilen doğru eğitim sayesinde, ilerleyen yaşlarda çocuklar yeni karşılaştıkları durumlara daha hızlı adapte olmakta ve çözüm becerilerini daha hızlı geliştirmektedirler. Sosyal ilişkilerde, dinleme ve dinlediğini anlama yeteneğini geliştirir.

Yorumlar

Puan Ortalaması: 0

Bu ürün için verilen puanlar

Pozitif (5.0%)
5 Yıldız (0)
4 Yıldız (0)
Orta (0%)
3 Yıldız (0)
Negatif (0%)
2 Yıldız (0)
1 Yıldız (0)
Üye Puan Yorum

Görüşleriniz Bizim için Değerli!

Bir yorum yapın