Pinokyo Kukla

  • ALICI KORUMA

  • Koşulsuz iade garantisi

    Ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir sebepten dolayı iade etmek isterseniz, üründe bir deformasyon olmadığı müddetçe iade almayı taahhüt ediyoruz

150.00 ₺ ve üzeri ücretsiz kargo!

Fiyat: 70.00 ₺ 50.00 ₺

Pinokyo Kukla

Maria Montessori “Oyun çocuğun işidir” demiş. Oyun ve oyuncak seçimini bu yüzden önemsiyoruz. Oynadığı her oyuncak çocuğun duygusal, bilişsel ve fiziksel gelişimi açısından büyük önem taşımaktadır. Pinokyo Kukla çocuğunuz ile iletişim kurmanızı daha kolay ve eğlenceli hale getirmek için Ağaçtanya’da sizleri beklemektedir.

Malzeme ve Ürün Detayları

  • Pinokyo Kukla ölçüleri: İp Dahil Yükseklik: 45 cm x Yükseklik Kukla: 30 cm
  • Küçüklerin ve büyüklerin zevkle vakit geçirebilecekleri bu sevimli el yapımı kuklalar neredeyse herkes için harika bir hediye! 
  • İpleri hafifçe bükerek herhangi bir harekete geçecek mükemmel bir çocukluk karakteri. 
  • Kollar ve bacaklar kordonla tutturulmuş ve hareket etmesine izin vermek için menteşelidir.
  • Eviniz herhangi bir köşesine asarak sıcak ve sevimli bir atmosfer oluşturabilir ya da sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

 

 

Çocuk ve Ahşap Oyuncak

Bebeklik döneminden itibaren çocuğun hayatına giren oyun ve oyuncakların çocukluk dönemi boyunca da önemli bir yeri olur. Oyuncak ile oynamak sosyal etkinlik olmasının yanı sıra çocuğun birçok gelişiminde de etkin rol oynamaktadır. Bizler de bu nedenle çocuğunuzun uzun süre vakit geçirebilmesine olanak sağlayan dayanıklı, doğal, hijyenik yapısıyla çocuk sağlığı açısından güven veren ahşap malzemelerden oyuncaklar üretiyoruz. Ahşap malzemenin doğal dokusu ve sade yapısı çocukların yaratıcılıklarını arttırmaya yönelik uygun ortamlar sunmasına büyük katkı sağlamaktadır. Ayrıca ahşap oyuncakların birden fazla fonksiyonu olmasının avantajını kullanarak, bilişsel, fizyolojik ve psikolojik gelişimlerini desteklemelerine fırsatlar sunabilmektedir. Oyuncakların kullanımı çocuklarınızın hayal gücüne bağlı olarak her defasında farklı bir oyun kurmalarına olanak vermektedir ve gelişim becerilerini destekleme konusunda da değişkenlik göstermektedir. Ahşap malzemeden yapılan oyuncakların dayanıklı olması, uzun süre kullanıma uygun ve çevreye duyarlı bireyler yetişmesine de kazanım sağlamaktadır. Çocuğunuzun hayata dokunarak, deneyerek ve yaşayarak öğrenmesine imkan sunan ahşap oyuncaklarımızı sizlerle paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Yorumlar

Puan Ortalaması: 0

Bu ürün için verilen puanlar

Pozitif (5.0%)
5 Yıldız (0)
4 Yıldız (0)
Orta (0%)
3 Yıldız (0)
Negatif (0%)
2 Yıldız (0)
1 Yıldız (0)
Üye Puan Yorum

Görüşleriniz Bizim için Değerli!

Bir yorum yapın