Paş Tamamlama Kartları 2 Parça

 • ALICI KORUMA
 • Koşulsuz iade garantisi

  Ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir sebepten dolayı iade etmek isterseniz, üründe bir deformasyon olmadığı müddetçe iade almayı taahhüt ediyoruz

87,00₺ 105,00₺ -18%
Ürün Kodu: ACO 1809
4,5% of 90
4,5

Paş Tamamlama Kartları 2 Parça

Yap-boz niteliğindedir. Çocuklarınıza bütün, yarım ve kavramlarını öğretmede kullanılabilecek 11 puzzle'dan oluşur. Dikkat toplama yetisini, el-göz koordinasyonunu geliştirir. Paş Tamamlama Kartları 2 Parça hayvanları tanımasına, ilgi alanlarını keşfetmesini sağlamaktadır. Parça-bütün ilişkisi kurma kazanımlarına yöneliktir. Çocuklarınıza hayvan sevgisini aşılar. Kartlar ile vakit geçirirken, birlikte sohbet ederek sosyal becerilerinin gelişmesine de yardımcı olabilirsiniz. Hayvan figürü mukavva 2 parçadan oluşmaktadır. Çocuk birbirini tamamlayan 2 parçayı eşleştirip, resmi tamamlaması ile sonuca ulaşır.

Malzeme ve Ürün Detayları

 • 11 adetten oluşmaktadır
 • Kalın mukavva kartondan imal edilmektedir.
 • Kuşe kağıda 1. sınıf baskıdır.
 • Konuşma Kartları ölçüsü: 19 cm x  10 cm x 4 cm
 • Ağırlık:
 • 18+ ay ve üzeri çocuklar için uygundur.
 

 

Çocuk ve Ahşap Oyuncak

Bebeklik döneminden itibaren çocuğun hayatına giren oyun ve oyuncakların çocukluk dönemi boyunca da önemli bir yeri olur. Oyuncak ile oynamak sosyal etkinlik olmasının yanı sıra çocuğun birçok gelişiminde de etkin rol oynamaktadır. Bizler de bu nedenle çocuğunuzun uzun süre vakit geçirebilmesine olanak sağlayan dayanıklı, doğal, hijyenik yapısıyla çocuk sağlığı açısından güven veren ahşap malzemelerden oyuncaklar üretiyoruz. Ahşap malzemenin doğal dokusu ve sade yapısı çocukların yaratıcılıklarını arttırmaya yönelik uygun ortamlar sunmasına büyük katkı sağlamaktadır. Ayrıca ahşap oyuncakların birden fazla fonksiyonu olmasının avantajını kullanarak, bilişsel, fizyolojik ve psikolojik gelişimlerini desteklemelerine fırsatlar sunabilmektedir. Oyuncakların kullanımı çocuklarınızın hayal gücüne bağlı olarak her defasında farklı bir oyun kurmalarına olanak vermektedir ve gelişim becerilerini destekleme konusunda da değişkenlik göstermektedir. Ahşap malzemeden yapılan oyuncakların dayanıklı olması, uzun süre kullanıma uygun ve çevreye duyarlı bireyler yetişmesine de kazanım sağlamaktadır. Çocuğunuzun hayata dokunarak, deneyerek ve yaşayarak öğrenmesine imkan sunan ahşap oyuncaklarımızı sizlerle paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Yorumlar

  Henüz yorum yapılmamış.
BUNLARI DA SEVEBİLİRSİNİZ
whatsapp