Minyatür Maket ışıklı Erkek Çocuk Odası MO19

  • ALICI KORUMA

  • Koşulsuz iade garantisi

    Ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir sebepten dolayı iade etmek isterseniz, üründe bir deformasyon olmadığı müddetçe iade almayı taahhüt ediyoruz

150.00 ₺ ve üzeri ücretsiz kargo!

Fiyat: 250.00 ₺ 190.00 ₺

Minyatür Maket ışıklı Erkek Çocuk Odası

Maket ev sabır isteyen, yapım süresince herkese eğlence katacak kıymetli bir hobi ürünüdür.

Her bir parçası, uygun adımlar takip edilerek oluşturulan bu Maket Ev ile el göz koordinasyonu, hayal dünyası, öğrenme, sabır ve keşfetme becerileri gelişir. Maket evi yaparken, eğer çocuğunuz eşlik edecekse bu sürede size yönelteceği sorular ile bir çok kişisel beceri ve öğrenme yeteneğini eğlenceli bir şekilde edinecektir.

Resimdeki haline erişebilmesi için gerekli her bir parçası mevcuttur. Parçaların herbirini tek tek sizin oluşturacağınız, yapıştırıcı ile eşyaları monte edeceğiniz ve hatta elektrik hattını dahi sizin kuracağınız macera dolu bir hobi ürünü.

Sabrınız sonunda el emeğiniz olarak tamamladığınız maket evi, evinizin en dikkat çekici yerine yerleştirerek her bakışınızda keyif alacaksınız.

Minyatür Maket ışıklı Erkek Çocuk Odası, ışıkları ile gece boyunca sergileyeceği manzara sayesinde, gören herkese eşsiz bir seyir keyfi sunuyor.

 

Not : Ürünün görselde ki haline gelebilmesi için gerekli tüm malzemeler ve kurulum klavuzu kutunun içerisinden çıkmaktadır.

Yorumlar

Puan Ortalaması: 0

Bu ürün için verilen puanlar

Pozitif (5.0%)
5 Yıldız (0)
4 Yıldız (0)
Orta (0%)
3 Yıldız (0)
Negatif (0%)
2 Yıldız (0)
1 Yıldız (0)
Üye Puan Yorum

Görüşleriniz Bizim için Değerli!

Bir yorum yapın