Minyatür Maket Işıklı Bahçeli Ev MO13835

  • ALICI KORUMA

  • Koşulsuz iade garantisi

    Ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir sebepten dolayı iade etmek isterseniz, üründe bir deformasyon olmadığı müddetçe iade almayı taahhüt ediyoruz

150.00 ₺ ve üzeri ücretsiz kargo!

Fiyat: 400.00 ₺ 270.00 ₺

Minyatür Maket Işıklı Bahçeli Ev MO13835

Çocuğun çevre ile ilişki kurmasının en önemli yollarından biri oyunlardır. Ahşap malzemenin, doğal, sade ve rahatlatıcı yapısı sayesinde Minyatür Maket Işıklı Bahçeli Ev MO13835 çocuklarınıza büyürken sağlıklı bir gelişim sunacaktır. Arkadaşıyla beraber de oynayabileceği oyuncaklar, sosyal gelişimi desteklemektedir. Çocukların canlandırma yaparak oynadığı oyunlar, sosyal becerilerini sergilemelerine fırsat sunmanın yanında kendini ifade etme, karşısındakini dinleme, işbirliği yapma, hak ve özgürlüklere saygı duyma, paylaşma, kurallar belirleme, kurallara uyma, sıra bekleme, yardımcı olma ve paylaşma gibi kazanımlar da edinmesini sağlamakta, liderliği deneyimleyebileceği ve toplumsallaşmayı öğrenebileceği ortamlar sunmaktadır.

Not: Ürünün görseldeki haline gelebilmesi için gerekli tüm malzemeler ve kurulum klavuzu kutunun içerisinden çıkmaktadır.

Yorumlar

Puan Ortalaması: 0

Bu ürün için verilen puanlar

Pozitif (5.0%)
5 Yıldız (0)
4 Yıldız (0)
Orta (0%)
3 Yıldız (0)
Negatif (0%)
2 Yıldız (0)
1 Yıldız (0)
Üye Puan Yorum

Görüşleriniz Bizim için Değerli!

Bir yorum yapın