Manyetik Harfler

  • ALICI KORUMA

  • Koşulsuz iade garantisi

    Ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir sebepten dolayı iade etmek isterseniz, üründe bir deformasyon olmadığı müddetçe iade almayı taahhüt ediyoruz

100.00 ₺ ve üzeri ücretsiz kargo!

Fiyat: 45.00 ₺ 25.00 ₺

Manyetik Harfler

Manyetik Harfler çocuklarınız için eğitici ve öğretici bir oyun materyalidir. Çocuklarınıza harfleri öğretir. Büyük ve küçük harflerin nasıl yazıldığını görür ve kavrar. Harfler mıknatıslıdır. Manyetik zemini sayesinde buzdolabına ve diğer metal yüzeylere yapışabilir. Set içerisinde yer alan harflerle dilediği yazıyı yazabilir, eşleştirmeler yapabilir ve yeni kelimler üretebilir. Oynayarak öğrenmeye teşvik eder.

Ürünün Özellikleri

- Kutu içinde 74 parça manyetik harfler bulunur.

- Kutu ölçüsü: 10 x 20 x 4,5 cm

3 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur.

- Türkiye’de üretilmiştir.

 

Ahşap Eğitici Oyuncak

Eğitim, bebeklik ile başlayan ve hayat boyu süren bir süreçtir. Bu sürecin başlangıcı olan bebeklik (0-2 yaş) döneminde başlanan doğru eğitimin önemi günümüzde artık bilimsel olarak ispatlanmış bir gerçektir. Bu aylarda verilen doğru eğitim sayesinde ilerleyen yaşlarda çocuklar yeni karşılaştıkları durumlara daha hızlı adapte olmakta ve çözüm becerilerini daha hızlı geliştirmektedirler. Sosyal ilişkilerde, dinleme ve dinlediğini anlama yeteneğini geliştirir.

Yorumlar

Puan Ortalaması: 0

Bu ürün için verilen puanlar

Pozitif (5.0%)
5 Yıldız (0)
4 Yıldız (0)
Orta (0%)
3 Yıldız (0)
Negatif (0%)
2 Yıldız (0)
1 Yıldız (0)
Üye Puan Yorum

Görüşleriniz Bizim için Değerli!

Bir yorum yapın