Manyetik Harf Seti

  • ALICI KORUMA
  • Koşulsuz iade garantisi

    Ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir sebepten dolayı iade etmek isterseniz, üründe bir deformasyon olmadığı müddetçe iade almayı taahhüt ediyoruz

90,00₺ 110,00₺ -19%
Ürün Kodu: ACO 2042
4,5% of 90
4,5

Manyetik Harf Seti

Çocuğun çevre ile ilişki kurmasının en önemli yollarından biri oyunlardır. Çocuklarınızın harfleri öğrenirken hem eğlenceli vakit geçirmelerine hem de çok yönlü gelişimlerine katkı sağlayacak. Harfleri tanımasına, nasıl yazıldığını görmesi ve kavramasına ayrıca ilgi alanlarını keşfetmesini sağlamaktadır. Manyetik Harf Seti çocuğun sözel zekasını geliştirir. Harfler mıknatıslıdır. Öğrenme güçlüğü çeken veya dikkati çabuk dağılan çocuklar için etkili öğrenme aracı olabilmektedir. Manyetik zemini sayesinde buzdolabına ve diğer metal yüzeylere yapışabilir. Manyetik harfler ile vakit geçirirken, birlikte sohbet ederek sosyal becerilerinin gelişmesine de yardımcı olabilirsiniz. 

Malzeme ve Ürün Detayları

  • Kutu içinde 21 adet harf bulunur (Sesli harfler bulunmamaktadır).
  • Harf yükseklik ölçüsü: 5,5 cm 
  • 3+ yaş ve üzeri çocuklar için uygundur.
 

 

Çocuk ve Ahşap Oyuncak

Bebeklik döneminden itibaren çocuğun hayatına giren oyun ve oyuncakların çocukluk dönemi boyunca da önemli bir yeri olur. Oyuncak ile oynamak sosyal etkinlik olmasının yanı sıra çocuğun birçok gelişiminde de etkin rol oynamaktadır. Bizler de bu nedenle çocuğunuzun uzun süre vakit geçirebilmesine olanak sağlayan dayanıklı, doğal, hijyenik yapısıyla çocuk sağlığı açısından güven veren ahşap malzemelerden oyuncaklar üretiyoruz. Ahşap malzemenin doğal dokusu ve sade yapısı çocukların yaratıcılıklarını arttırmaya yönelik uygun ortamlar sunmasına büyük katkı sağlamaktadır. Ayrıca ahşap oyuncakların birden fazla fonksiyonu olmasının avantajını kullanarak, bilişsel, fizyolojik ve psikolojik gelişimlerini desteklemelerine fırsatlar sunabilmektedir. Oyuncakların kullanımı çocuklarınızın hayal gücüne bağlı olarak her defasında farklı bir oyun kurmalarına olanak vermektedir ve gelişim becerilerini destekleme konusunda da değişkenlik göstermektedir. Ahşap malzemeden yapılan oyuncakların dayanıklı olması, uzun süre kullanıma uygun ve çevreye duyarlı bireyler yetişmesine de kazanım sağlamaktadır. Çocuğunuzun hayata dokunarak, deneyerek ve yaşayarak öğrenmesine imkan sunan ahşap oyuncaklarımızı sizlerle paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Yorumlar

    Henüz yorum yapılmamış.
BUNLARI DA SEVEBİLİRSİNİZ
whatsapp