Manyetik Alfabe 66 Parça

  • ALICI KORUMA

  • Koşulsuz iade garantisi

    Ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir sebepten dolayı iade etmek isterseniz, üründe bir deformasyon olmadığı müddetçe iade almayı taahhüt ediyoruz

100.00 ₺ ve üzeri ücretsiz kargo!

Fiyat: 45.00 ₺ 20.00 ₺

Manyetik Alfabe 68 Parça

Manyetik taban sayesinde buzdolabı ve diğer metal yüzeylere yapışabilir. Set içerisinde yer alan harfler ve şekil magnetler ile dilediğiniz gibi yazılar yazın eşleştirmeler yapın veya yeni kelimeler öğrenin. Manyetik zemini sayesinde buzdolabına ve diğer metal yüzeylere yapışabilir yada manyetik yazı tahtası yapıştırıp, oynayarak öğrenemeye teşvik eder. Mıknatıs ve manyetik parça içermektedir.

Ürünün Özellikleri

- Kutu içinde 68 parça manyetik alfabe bulunur. 

- Kutu ölçüsü: 20cm x 10cm x 5 cm

- 3 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur.

- Kutu içinde 68 parça manyetik alfabe bulunur. (29 manyetik büyük harf, 29 manyetik küçük harf, 4 kelime yazmaya yardımcı bonus harf, 6 manyetik İngilizce harf)

- Türkiye’de üretilmiştir.

 

Ahşap Eğitici Oyuncak

Eğitim, bebeklik ile başlayan ve hayat boyu süren bir süreç. Bu sürecin başlangıcı olan bebeklik (0-2 yaş) döneminde başlanan doğru eğitimin önemi günümüzde artık bilimsel olarak ispatlanmış bir gerçektir. Bu aylarda verilen doğru eğitim sayesinde ilerleyen yaşlarda çocuklar yeni karşılaştıkları durumlara daha hızlı adapte olmakta ve çözüm becerilerini daha hızlı geliştirmektedirler. Sosyal ilişkilerde, dinleme ve dinlediğini anlama yeteneğini geliştirir.

 

 

Yorumlar

Puan Ortalaması: 0

Bu ürün için verilen puanlar

Pozitif (5.0%)
5 Yıldız (0)
4 Yıldız (0)
Orta (0%)
3 Yıldız (0)
Negatif (0%)
2 Yıldız (0)
1 Yıldız (0)
Üye Puan Yorum

Görüşleriniz Bizim için Değerli!

Bir yorum yapın