Ağaçtanya !

Ağaçtanya, İstanbullu iki çocuk annesi bir kadın girişimci olan ve kendi aile ihtiyaçlarından yola çıkarak  “ Tamamen Organik ve Sağlıklı Ürünler” , “ Bir Ahşap Diyarı “ ve “ Sağlıklı ve Eğitici Oyuncaklar “ gibi cümlelerle Özlem Zıvalı tarafından, evlerimizde kullanılan herşeyin ahşaptan üretilme fikri ile 2016 yılında fikir ve tasarım sürecine başlanmıştır. Kurulduktan sonra, hızla yükselen ve toplumda ev, sağlık, çocuk sağlığı gibi önemli konularda karşılık bulduğu için hızla popülerleşen bir marka haline gelmiştir… 

Ayrıca , okul öncesi ve ilk okul dönemindeki çocuklarla çeşitli ahşap ve boyama atölyeleri yaparak çocukların sanatsal zekalarını destekleyen yöntemlerle sosyalleşebilmelerini ve farklı aktivitelerde bulunabilmelerini sağlıyor.

Ar-Ge ve üretim çalışmalarında, şıklığa, en üst düzey kaliteye ve ergonomiye  odaklanarak, kendi imalathanesinde seri olarak ürettiği ürünlerin yanı sıra, özel taleplere göre şekillendirilebilen ince tasarım çizgilerini yansıttığı,

-Mutfak Ürünleri

-Ahşap Oyuncak Ürünler

-Eğitici Ahşap Oyuncaklar

-Hobi Ürünler

-Bijuteri

Grubu ürünlerde sürekli yeni, sanatsal ve butik tasarımları ile takipçilerini ve müşterilerini heyecanlı tutmayı başarabiliyor.

Etkinliklerimiz & Takvim

Ağaçtanya-16

Ağaçtanya Etkinlikleri

Ahşap boyama atölyeleri, çocuk etkinlikleri, ahşap atölyeleri, epoksi tasarım atölyeleri gibi birçok etkinlik düzenliyoruz.

Gelecek  Etkinliğine ; 

 
 
Kayıt ol !

İletişim & Harita

İletişim Formu

Markamızla ilgili aklınıza gelen herşeyi aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bize ulaştırabilirsiniz 🙂

instagram hesabımız

Instagram hesabımızı takip ederek, ürünlerimizi görebilir, bizimle iletişime geçebilir, Instagrama özel kampanyalarımızdan, fiyat avantajlarımızdan ve çekilişlerimizden haberdar olabilirsiniz.

Unable to communicate with Instagram.