Konuşma Kartları - Nesne Eylem İlişkisi

 • ALICI KORUMA
 • Koşulsuz iade garantisi

  Ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir sebepten dolayı iade etmek isterseniz, üründe bir deformasyon olmadığı müddetçe iade almayı taahhüt ediyoruz

120,00₺ 145,00₺ -18%
Ürün Kodu: ACO 1807
4,5% of 90
4,5

Konuşma Kartları - Nesne Eylem İlişkisi

Günlük hayatında karşılaştığı nesneleri ve kavramları tanımasını, akılda kalıcı olmasını sağlar. Çocuklar konuşmaya başladıktan sonra eylem türünde sözcükler kullanmaya başlar. Bir süre sonra isteklerini basit cümlelerle dile getirir.Çocuğa aşağıda  örnek olarak verilen sıralı kartlar gösterilerek tekrar etmesi sağlanır. Her iki resmi, ifade eden sözcükleri art arda gösterilerek tekrarlama  egzersizleri yapılır. Sonra ne? Nerede? Ne zaman? Nasıl? Neden? Kim? soruları çocuğun yanıtlayabileceği şekilde sorulur. Böylece  konuşması ve algısı gelişir. Olayların sebep-sonuç ilişkisini ayırt eder. Önce ve sonra kavramları öğrenmesi sağlanır. Dil gelişimini de destekleyici imkan sunan Konuşma Kartları - Nesne Eylem İlişkisi çocuğun kendini ifade etme imkanı bulmasına sağlayacaktır. Kartların sade yapısı, öğrenme güçlüğü, dikkat ve odaklanma problemleri yaşayan çocuklar ile iletişim kurmanız ve belirli bilgileri öğretmenize yardımcı olacaktır.

Malzeme ve Ürün Detayları

 • 50 adetten oluşmaktadır.
 • Kalın mukavvadan imal edilmektedir.
 • Kuşe kağıda 1. sınıf baskıdır.
 • Konuşma Kartları ölçüsü: 20 cm x 10 cm x 4 cm
 • Ağırlık:
 • 18+ ay ve üzeri çocuklar için uygundur.
 

 

Çocuk ve Ahşap Oyuncak

Bebeklik döneminden itibaren çocuğun hayatına giren oyun ve oyuncakların çocukluk dönemi boyunca da önemli bir yeri olur. Oyuncak ile oynamak sosyal etkinlik olmasının yanı sıra çocuğun birçok gelişiminde de etkin rol oynamaktadır. Bizler de bu nedenle çocuğunuzun uzun süre vakit geçirebilmesine olanak sağlayan dayanıklı, doğal, hijyenik yapısıyla çocuk sağlığı açısından güven veren ahşap malzemelerden oyuncaklar üretiyoruz. Ahşap malzemenin doğal dokusu ve sade yapısı çocukların yaratıcılıklarını arttırmaya yönelik uygun ortamlar sunmasına büyük katkı sağlamaktadır. Ayrıca ahşap oyuncakların birden fazla fonksiyonu olmasının avantajını kullanarak, bilişsel, fizyolojik ve psikolojik gelişimlerini desteklemelerine fırsatlar sunabilmektedir. Oyuncakların kullanımı çocuklarınızın hayal gücüne bağlı olarak her defasında farklı bir oyun kurmalarına olanak vermektedir ve gelişim becerilerini destekleme konusunda da değişkenlik göstermektedir. Ahşap malzemeden yapılan oyuncakların dayanıklı olması, uzun süre kullanıma uygun ve çevreye duyarlı bireyler yetişmesine de kazanım sağlamaktadır. Çocuğunuzun hayata dokunarak, deneyerek ve yaşayarak öğrenmesine imkan sunan ahşap oyuncaklarımızı sizlerle paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Yorumlar

  Henüz yorum yapılmamış.
BUNLARI DA SEVEBİLİRSİNİZ
whatsapp