Gökkuşağı Çıngırak

  • ALICI KORUMA

  • Koşulsuz iade garantisi

    Ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir sebepten dolayı iade etmek isterseniz, üründe bir deformasyon olmadığı müddetçe iade almayı taahhüt ediyoruz

100.00 ₺ ve üzeri ücretsiz kargo!

Fiyat: 40.00 ₺ 20.00 ₺

Gökkuşağı Çıngırak

Gökkuşağı Çıngırak ile çocuklarınız üzerindeki ziller sayesinde ritim tutabilir. Elde sallandığı zaman kulağa hoş gelen bir ses çıkartır. Yeni sesler keşfetmesini sağlar. Sallama esnasında el-kol bilek kasları gelişir. 3 yaşından küçük çocuklar aile ile beraber oynayabilir.

 

Ürünün Özellikleri

- Doğal ahşaptan imal edilmiştir.

- Oyuncakalarımızda kullanılan boyalar EN 71-3 standartlarındadır.

- Çeşitli özel parti, kına, düğün, yeni yaş vb. kutlamalarınız ses getiren zilli defler kutlamalarınıza renk katacaktır.

- Bir Ürün Ölçüsü: 18cm x 5,5cm 

Ahşap Oyuncak Enstrüman

Günümüzde artık eğitim çocuğun ilkokul çağına gelmesini beklemeden, özellikle 2 yaş sınırında başlıyor. Bu yaşlarda temeli atılan düzgün ruhsal ve bedensel beceriler ilerleyen yaşlarda çocukların yeteneklerinin gelişmesine yardımcı olur. Ahşap enstrüman oyuncaklar çocukların hoş tınıları ile duyularını, düzgün vuruşlar ile de motor ve koordinasyon becerilerini geliştirmesi için mükemmel bir şekilde yardımcı olur. Elbette tüm bunları yaparken eğlence ve keyifli zaman geçirmesi içinde çocuğa eşsiz bir fırsat sunmaktadırlar.

Yorumlar

Puan Ortalaması: 0

Bu ürün için verilen puanlar

Pozitif (5.0%)
5 Yıldız (0)
4 Yıldız (0)
Orta (0%)
3 Yıldız (0)
Negatif (0%)
2 Yıldız (0)
1 Yıldız (0)
Üye Puan Yorum

Görüşleriniz Bizim için Değerli!

Bir yorum yapın