Eşleme ve Kavram Kartları

  • ALICI KORUMA
  • Koşulsuz iade garantisi

    Ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir sebepten dolayı iade etmek isterseniz, üründe bir deformasyon olmadığı müddetçe iade almayı taahhüt ediyoruz

155,00₺ 185,00₺ -17%
Ürün Kodu: ACO 518
4,5% of 90
4,5

Eşleme ve Kavram Kartları

Eşleme ve Kavram Kartları çocuklarınızın dikkat, konsantrasyon becerilerini geliştirir. Anlatırken canlandırmalar yapabilirsiniz. Çocukların hayal gücünü, sosyalleşmelerini ve özgüvenlerini arttırmada yardımcı olur, görsel hafızasını güçlendirir ve algılama, kavrama yeteneklerini geliştirir. Bağlamsal düşünme becerisi gelişir.

1. Etkinlik: Kayıp nesneyi bul.

Uygulama: Çocuğun yapabilirlik düzeyine uygun sayıda kart önüne bırakılır. Çocuğa, önündeki kartlara dikkatlice bakması söylenir ve 4-5 saniye sonra gözlerini kapatması istenir. Kartlardan biri alınarak saklanır. Sonra gözlerini açıp önündeki kartlara yeniden bakması ve olmayan kartı bulması istenir. Çocuk, kayıp nesne kartını bulmada ustalaştıkça kart sayısı artırılarak zorlaştırılır.

2. Etkinlik: Eş olanları bul.

Çocuğun önüne 16 kart yerleştirilir, bu kartlardan sadece 3 tane çift (eş) kartlardan oluşur. Eş olan kartları dokunmadan sadece bakarak bulması sağlanır. 

Malzeme ve Ürün Detayları

  • 272 adet kart bulunmaktadır. Setin içerisinde Taşıtlar, Giysiler, Meyveler, Sebzeler, Hayvanlar, Ev araç gereçleri, Renkler ve Şekiller bulunmaktadır. 
  • Kalın mukavvadan imal edilmektedir. Kuşe kâğıda 1.sınıf baskıdır.
  • 15+ ay ve üzeri çocuklar için uygundur.
 

 

Çocuk ve Ahşap Oyuncak

Bebeklik döneminden itibaren çocuğun hayatına giren oyun ve oyuncakların çocukluk dönemi boyunca da önemli bir yeri olur. Oyuncak ile oynamak sosyal etkinlik olmasının yanı sıra çocuğun birçok gelişiminde de etkin rol oynamaktadır. Bizler de bu nedenle çocuğunuzun uzun süre vakit geçirebilmesine olanak sağlayan dayanıklı, doğal, hijyenik yapısıyla çocuk sağlığı açısından güven veren ahşap malzemelerden oyuncaklar üretiyoruz. Ahşap malzemenin doğal dokusu ve sade yapısı çocukların yaratıcılıklarını arttırmaya yönelik uygun ortamlar sunmasına büyük katkı sağlamaktadır. Ayrıca ahşap oyuncakların birden fazla fonksiyonu olmasının avantajını kullanarak, bilişsel, fizyolojik ve psikolojik gelişimlerini desteklemelerine fırsatlar sunabilmektedir. Oyuncakların kullanımı çocuklarınızın hayal gücüne bağlı olarak her defasında farklı bir oyun kurmalarına olanak vermektedir ve gelişim becerilerini destekleme konusunda da değişkenlik göstermektedir. Ahşap malzemeden yapılan oyuncakların dayanıklı olması, uzun süre kullanıma uygun ve çevreye duyarlı bireyler yetişmesine de kazanım sağlamaktadır. Çocuğunuzun hayata dokunarak, deneyerek ve yaşayarak öğrenmesine imkan sunan ahşap oyuncaklarımızı sizlerle paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Yorumlar

    Henüz yorum yapılmamış.
BUNLARI DA SEVEBİLİRSİNİZ
whatsapp