Ahşap Ukulele

  • ALICI KORUMA

  • Koşulsuz iade garantisi

    Ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir sebepten dolayı iade etmek isterseniz, üründe bir deformasyon olmadığı müddetçe iade almayı taahhüt ediyoruz

100.00 ₺ ve üzeri ücretsiz kargo!

Fiyat: 145.00 ₺ 125.00 ₺

Ahşap Ukulele

 Ahşap Ukulele sallama esnasında el-kol bilek kasları gelişir. Çocukların işitsel süreçlerine katkı sağlar. Yeni sesler keşfeder. Ses seviyesi yüksek değildir. Sizi ve çocuklarınızı rahatsız etmez. Algılama ve kavrama becerisi gelişir. Çocuğunuzun harika anlar yaşamasını sağlayacak ve hatta gitar kullanmaya başlamasını sağlayabilirsiniz. 

 

Ürünün Özellikleri

- Doğal ahşaptan imal edilmiştir.

- Ürünlerimizde kullanılan boyalar EN 71-3 standartlarındadır.

- Ürün Ölçüleri: 54 cm

- ithal bir oyuncaktır.

Ahşap Oyuncak Enstrüman

Günümüzde artık eğitim çocuğun ilkokul çağına gelmesini beklemeden, özellikle 2 yaş sınırında başlıyor. Bu yaşlarda temeli atılan düzgün ruhsal ve bedensel beceriler ilerleyen yaşlarda çocuğun yeteneklerinin gelişmesine yardımcı olur. Ahşap enstrüman oyuncaklar çocukların hoş tınıları ile duyularını, düzgün vuruşlar ile de motor ve koordinasyon becerilerini geliştirmesi için mükemmel bir şekilde yardımcı olur. Elbette tüm bunları yaparken eğlence ve keyifli zaman geçirmesi içinde çocuğa eşsiz bir fırsat sunmaktadırlar.

Yorumlar

Puan Ortalaması: 0

Bu ürün için verilen puanlar

Pozitif (5.0%)
5 Yıldız (0)
4 Yıldız (0)
Orta (0%)
3 Yıldız (0)
Negatif (0%)
2 Yıldız (0)
1 Yıldız (0)
Üye Puan Yorum

Görüşleriniz Bizim için Değerli!

Bir yorum yapın