Ahşap Tepsili Tangram

  • ALICI KORUMA

  • Koşulsuz iade garantisi

    Ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir sebepten dolayı iade etmek isterseniz, üründe bir deformasyon olmadığı müddetçe iade almayı taahhüt ediyoruz

100.00 ₺ ve üzeri ücretsiz kargo!

Fiyat: 50.00 ₺

Ahşap Tepsili Tangram

Ahşap Tepsili Tangramın çocuğun tek olarak ya da ailesi ile birlikte oynayarak çeşitli şekilleri oluşturmasını sağlar. İster tepsinin içerisinde şekilleri değiştirerek birçok farklı semboller oluşturabilir, isterse de daha geniş bir alanda dilediğince semboller meydana getirebilir. Renklerin öğrenilmesinde yardımcı olur. Zekâ gelişimine katkı sağlar. Algılama ve kavrama yeteneklerini geliştirir. Tepsisi altıgen şekilindedir. Renklerine göre parçalarına ayırabilir.

 Ürünün Özellikleri

-  Doğal ağaçtan imal edilmiştir.

- Oyuncaklar nemli bez veya elma sirkesi ile silinerek dezenfekte edilebilir.

- Oyuncaklarınızın köşeleri pahlanmıştır. Sivri kenarları yoktur.

- Ürün Ölçüleri 30 cm x 33 cm

- İthal üründür.

Ahşap Eğitici Oyuncak

Eğitim, bebeklik ile başlayan ve hayat boyu süren bir süreçtir. Bu sürecin başlangıcı olan bebeklik (0-2 yaş) döneminde başlanan doğru eğitimin önemi günümüzde artık bilimsel olarak ispatlanmış bir gerçektir. Bu aylarda verilen doğru eğitim sayesinde ilerleyen yaşlarda çocuklar yeni karşılaştıkları durumlara daha hızlı adapte olmakta ve çözüm becerilerini daha hızlı geliştirmektedirler. Sosyal ilişkilerde, dinleme ve dinlediğini anlama yeteneğini geliştirir.

Yorumlar

Puan Ortalaması: 0

Bu ürün için verilen puanlar

Pozitif (5.0%)
5 Yıldız (0)
4 Yıldız (0)
Orta (0%)
3 Yıldız (0)
Negatif (0%)
2 Yıldız (0)
1 Yıldız (0)
Üye Puan Yorum

Görüşleriniz Bizim için Değerli!

Bir yorum yapın