Ahşap Tepsili Sebze Kesme Seti

  • ALICI KORUMA

  • Koşulsuz iade garantisi

    Ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir sebepten dolayı iade etmek isterseniz, üründe bir deformasyon olmadığı müddetçe iade almayı taahhüt ediyoruz

100.00 ₺ ve üzeri ücretsiz kargo!

Fiyat: 110.00 ₺ 90.00 ₺

Ahşap Tepsili Sebze Kesme Seti

Ahşap Tepsili Sebze Kesme Setindeki parçalar mıknatıslıdır, bıçak yardımı ile kesip tekrar, birleştirilebilir. Ayrıca çocuklara tam, yarım kavramlarını öğretmek için de kullanılabilir. Çocukların el becerilerini  ve motor becerilerini geliştirmeye yöneliktir. Çocuklara sebze, et, balık, tavuk sevdirmenin en eğlenceli yoludur. Çocukların bu sebzeleri ebeveynlerine ikram ederek, paylaşabilme yetisini ve sevgi bağlarının güçlenmesini sağlar.

Ürünün Özellikleri

- Doğal ağaçtan imal edilmiştir.

- Oyuncaklarımızda  kullanılan boyalar EN 71-3 standartlarındadır.

- Oyuncaklarımız pürüzsüz yüzeylere sahip olup, tüm zımparalama işlemleri el ile yapılmaktadır.

- Oyuncaklarımız nemli bez veya elma sirkesi ile silinerek dezenfekte edilebilir.

- Oyuncaklarımızın köşeleri pahlanmıştır.  Sivri kenarları yoktur.

- İçindekiler;1 adet tepsi, 1 adet bıçak,1 adet balık,1 adet yengeç, 1 adet biftek, 1 adet pırasa, 1adet tavuk but, 1 adet portakal, 1 adet salatalık, 1 adet ıspanak bulunmaktadır.

- Ölçüleri:23 cm x 17 cm x 4.5 cm

- İthal oyuncaktır.

- 3 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur.

Ahşap Oyuncak

“Sağlıklı oyuncak” denilince ilk akla gelen doğal olarak ahşap oyuncaklardır. Bize doğanın hediyesi olan ahşap binlerce yıldır hayatımızın tüm alanlarına olduğu gibi çocuklarımızın da ihtiyaçlarının giderilmesinde kullanılmış böylece onlara oyuncak olarakta çok uzun zamandır eşlik etmeye devam etmişlerdir.  Bizde bu fikirden yola çıkarak sizler için özel olarak hazırladığımız ahşap oyuncaklar serisini sizlerin beğenisine sunuyoruz. Tamamen doğal malzemelerden hazırlanmış oyuncaklarımız boyalı ve boyasız olarak iki grup olarak sunulmuştur. Boyanmış olan oyuncaklarımızın boyası, çocuklarımıza zarar vermeyen, uzun süre temasta ağza sürülse dahi ahşaptan çocuğa geçmeyen, sağlıklı, bize özel formülü ile hazırlanıp üretilmiştir.

Yorumlar

Puan Ortalaması: 0

Bu ürün için verilen puanlar

Pozitif (5.0%)
5 Yıldız (0)
4 Yıldız (0)
Orta (0%)
3 Yıldız (0)
Negatif (0%)
2 Yıldız (0)
1 Yıldız (0)
Üye Puan Yorum

Görüşleriniz Bizim için Değerli!

Bir yorum yapın