Ahşap Tavan Süsü Taka

  • ALICI KORUMA

  • Koşulsuz iade garantisi

    Ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir sebepten dolayı iade etmek isterseniz, üründe bir deformasyon olmadığı müddetçe iade almayı taahhüt ediyoruz

150.00 ₺ ve üzeri ücretsiz kargo!

Fiyat: 50.00 ₺ 35.00 ₺

Ahşap Tavan Süsü Taka

Tavan süsü son dönemlerin en popüler oda dekorasyon tercihleri arasındadır. Yaratıcı figürler ve canlı renkleriyle fark yaratan tavan süsü, odalarının tavanlarını süslemek için en şık aksesuarlardır. Sevdiklerinize verebileceğiniz farklı bir hediye alternatifi arıyorsanız Ahşap Tavan Süsü Taka tam size göre bir ürün. Hem iç hem de dış ortamda kullanılabilir. Çıkardığı dinlendirici ses ile stresinizi alacak size huzur verecektir.

Malzeme ve Ürün Detayları

  • Doğal ahşaptan üretilmiştir.
  • Ürün ölçüleri: 85 cm
  • Ahşap ürünlerimizin ölçüleri yaklaşık değerlerdir.
  • Stok durumuna küçük farklılıklar göstermektedir.

 

 

Neden “Bir Ahşap Diyarı” Ağaçtanya?

Hayal gücümüzün ulaştığı her noktada, yaşadığınız mekanlarda bir Ağaçtanya ürünü olsun istiyoruz. Bu sebeple ahşap oyuncaklar, ahşap mutfak ürünleri, ahşap hediyelikler, ahşap takılar ve ahşap mobilyalar üretiyoruz.

Firmamız isteğe bağlı özel tasarımlar üretebildiği gibi çalışma hayatında restoranlarda ve otellerde sıklıkla kullanılan farklı sunum tahtaları, servis ürünleri, baharatlık ve saklama kaplarının yanı sıra, evlerinizde kullanabileceğiniz birbirinden şık ve kaliteli mutfak eşyaları tasarlıyoruz. Kayın, Iroko, Zeytin, Ceviz, Sapelli, Ayous, Kavak, Ihlamur, Sipo gibi ağaçları birinci sınıf işçilik ile işliyor, görsel zevki kalite ile buluşturuyoruz.

Bazen bir içeceği doğayla buluştururken, bazen en lezzetli yemeklerinize doğallık katıyoruz.

Evinize doğanın kokusunu taşımak ve dokunduğunuzda doğallığı hissetmek için Ağaçtanya’nın eşsiz ürünlerini denemenizi tavsiye ediyoruz…

Yorumlar

Puan Ortalaması: 0

Bu ürün için verilen puanlar

Pozitif (5.0%)
5 Yıldız (0)
4 Yıldız (0)
Orta (0%)
3 Yıldız (0)
Negatif (0%)
2 Yıldız (0)
1 Yıldız (0)
Üye Puan Yorum

Görüşleriniz Bizim için Değerli!

Bir yorum yapın