Ahşap Şişe Denge Oyunu

Ürün Detayları

Ahşap Şişe Denge Oyunu

Evrensel bir varlık olan ahşap, doğal, sade ve rahatlatıcı yapısı sayesinde çocuklarınız büyürken sağlıklı bir gelişim sunacaktır. Bireysel veya grup ile oynanabileceği gibi çocuklarınız ile birlikte vakit geçirerek, sosyal becerilerinin gelişmesine de yardımcı olabilirsiniz. Ahşap Şişe Denge Oyunu el-göz koordinasyonu ve ince motor beceri gelişimini desteklemektedir. Şişe üzerine pulları düşürmeden sıra ile dizen oyunu kazanır. Denge, hassasiyet ve dikkat gösterilmesi gereken eğlenceli bir oyundur. Pulu bir hamlede koymanız gerekmektedir. Oyuncu Sayısı: 2- 6 Kişiliktir. Pulların tam olarak birbiri üzerine istiflenmesine izin verilmiyor. Pulların sadece dışa doğru dizilmesine izin verilmektedir. Pullar eşit olarak dağıtılır ve dışa doğru sırayla dizilir. Pulları düşüren oyunu kaybeder. Eğer hiç kimse pul düşürmezse en az pulu kalan oyunu kazanmış olur.

Malzeme ve Ürün Detayları

  • Ahşap Şişe Denge Oyunu ölçüsü: 17 cm x 17 cm x 8 cm
  • Şişenin ölçüsü: 5 cm x 15 cm, bir pulun ölçüsü: 3,5 cm
  • Ahşap ürünlerimizin ölçüleri yaklaşık değerlerdir.
  • Ahşap oyuncaklarımız pürüzsüz ve açık renkli olduğundan istendiği zaman kolayca renk alabilmeleri için "DOĞAL AĞAÇ" 'tan üretilmektedir.
  • Ahşap oyun materyallerimiz doğal malzemelerden yapıldığı için görseller ile küçük farklılıklar (renk farklılıkları, ağaç budak izi vs.) olabilmektedir.
  • Ahşap oyuncaklarımızın tüm zımparalama işlemleri dokularını kaybetmemeleri ve zarar vermemeleri için el ile yapılmaktadır.
  • Ürünlerimizde kullanılan boyalar EN71_3 oyuncak güvenliği standartlarına uygundur ve sağlığa zararlı değildir.
  • Oyuncaklar oyun bitiminde gerekli görülürse, elma sirkesi ile silinerek hijyenleri sağlanabilir.
  • Sağlığa zararlı hiç bir madde kullanılmamıştır. Çocuklarımız rahatlıkla ahşabın doğal kokusunu ve dokusunu hissedebilirler.
  • 3+ yaş ve üzeri çocuklar için uygundur.
 

 

Çocuk ve Ahşap Oyuncak

Bebeklik döneminden itibaren çocuğun hayatına giren oyun ve oyuncakların çocukluk dönemi boyunca da önemli bir yeri olur. Oyuncak ile oynamak sosyal etkinlik olmasının yanı sıra çocuğun birçok gelişiminde de etkin rol oynamaktadır. Bizler de bu nedenle çocuğunuzun uzun süre vakit geçirebilmesine olanak sağlayan dayanıklı, doğal, hijyenik yapısıyla çocuk sağlığı açısından güven veren ahşap malzemelerden oyuncaklar üretiyoruz. Ahşap malzemenin doğal dokusu ve sade yapısı çocukların yaratıcılıklarını arttırmaya yönelik uygun ortamlar sunmasına büyük katkı sağlamaktadır. Ayrıca ahşap oyuncakların birden fazla fonksiyonu olmasının avantajını kullanarak, bilişsel, fizyolojik ve psikolojik gelişimlerini desteklemelerine fırsatlar sunabilmektedir. Oyuncakların kullanımı çocuklarınızın hayal gücüne bağlı olarak her defasında farklı bir oyun kurmalarına olanak vermektedir ve gelişim becerilerini destekleme konusunda da değişkenlik göstermektedir. Ahşap malzemeden yapılan oyuncakların dayanıklı olması, uzun süre kullanıma uygun ve çevreye duyarlı bireyler yetişmesine de kazanım sağlamaktadır. Çocuğunuzun hayata dokunarak, deneyerek ve yaşayarak öğrenmesine imkan sunan ahşap oyuncaklarımızı sizlerle paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.