Ahşap Sebze Meyve Kesme Seti

  • ALICI KORUMA

  • Koşulsuz iade garantisi

    Ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir sebepten dolayı iade etmek isterseniz, üründe bir deformasyon olmadığı müddetçe iade almayı taahhüt ediyoruz

100.00 ₺ ve üzeri ücretsiz kargo!

Fiyat: 260.00 ₺ 240.00 ₺

Ahşap Sebze Meyve Kesme Seti

Çocuklarınızın  el becerisini geliştirecek  Ahşap Sebze Meyve kesme Setiyle aynı zamanda şekil eşleştirme ve motor becerilerini de geliştirir. Mıknatıslıdır,  bıçak yardımı ile kesip tekrar, birleştirebilirler.  Ayrıca çocuklara tam, yarım kavramlarını öğretir. Çocuklara sebze ve meyve sevdirmenin en eğlenceli yoludur.

 Ürünün Özellikleri

- Doğal ağaçtan imal edilmiştir.

- Oyuncaklarımızda kullanılan boyalar EN 71-3 standartlarındadır.

- Oyuncaklarımız pürüzsüz yüzeylere sahip olup, tüm zımparalama işlemleri el işçiliğiyle yapılmaktadır.

- Oyuncaklarımız  nemli bez veya elma sirkesi ile silinerek dezenfekte edilebilir.

- Oyuncaklarımızın köşeleri pahlanmıştır.  Sivri kenarları yoktur.

-  İçindekiler; 1 adet tepsi, 1 adet meyve soyacağı, 1 adet bıçak, 4 adet tabak, 1adet karpuz, 1 adet armut, 1 adet kivi, 1 adet portakal, 1 adet domates, 1 adet patlıcan, 1 adet salatalık,  1 adet havuç bulunmaktadır.

- Ölçüleri: 20 cm x 18 cm x 14 cm

- İthal oyuncaktır.

- 3 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur.

Ahşap Oyuncak

“Sağlıklı oyuncak” denilince ilk akla gelen doğal olarak ahşap oyuncaklardır. Bize doğanın hediyesi olan ahşap binlerce yıldır hayatımızın tüm alanlarına olduğu gibi çocuklarınızın da ihtiyaçlarının giderilmesinde kullanılmış böylece onlara oyuncak olarakta çok uzun zamandır eşlik etmeye devam etmişlerdir. Bizde bu fikirden yola çıkarak sizler için özel olarak hazırladığımız ahşap oyuncaklar serisini sizlerin beğenisine sunuyoruz. Tamamen doğal malzemelerden hazırlanmış oyuncaklarımız boyalı ve boyasız olarak iki grup olarak sunulmuştur. Boyanmış olan oyuncaklarımızın boyası, çocuklarınıza zarar vermeyen, uzun süre temasta ağıza sürüldüğünde  dahi ahşaptan çocuğa geçmeyen, sağlıklı, bize özel formülü ile hazırlanıp üretilmiştir.

Yorumlar

Puan Ortalaması: 0

Bu ürün için verilen puanlar

Pozitif (5.0%)
5 Yıldız (0)
4 Yıldız (0)
Orta (0%)
3 Yıldız (0)
Negatif (0%)
2 Yıldız (0)
1 Yıldız (0)
Üye Puan Yorum

Görüşleriniz Bizim için Değerli!

Bir yorum yapın