Ahşap Satranç Büyük Boy

 • ALICI KORUMA

 • Koşulsuz iade garantisi

  Ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir sebepten dolayı iade etmek isterseniz, üründe bir deformasyon olmadığı müddetçe iade almayı taahhüt ediyoruz

150.00 ₺ ve üzeri ücretsiz kargo!

Fiyat: 350.00 ₺

Ahşap Satranç Büyük Boy

Zekâ ve strateji geliştirici bir oyundur. Kendi kendini kontrol ve analitik yeteneği arttırmaktadır. Ahşap Satranç Büyük Boy planlı hareket etmenin önemini ve gerekliliğini kavrarken, kendine olan güveni de olumlu desteklenmektedir. Dikkat ve odaklanmayı arttırır. Düşünmek, araştırma yapmak, yargılama kavramlarını geliştirir. Disiplin, kurallara uymayı, dostça oynamayı, kazanma ve kaybetme olgularını, kazananı kutlamayı öğretir. Alt kısmındaki kaydırmaz ped sayesinde sabit kalır ve kayma yapmaz. Özel açılır kapanır taş saklama haznesi ve sünger korumalığı ile taşlarınız kaybolmayacak ve satranç setinizi güvenle saklayabileceksiniz.

Malzeme ve Ürün Detayları

 • 2 renk toplam 32 adet ahşap taş ve 1 adet ahşap tabladan oluşmaktadır.
 • Ahşap Satranç Büyük Boy ölçüsü: 40 cm x 40 cm x 8 cm
 • Ahşap ürünlerimizin ağırlık ve ölçüleri yaklaşık değerlerdir.
 • Ürün "CEVİZ AĞAÇ" 'ından üretilmiş, dış yüzeyi verniklidir.
 • Ahşap oyun materyallerimiz doğal malzemelerden yapıldığı için görseller ile küçük farklılıklar (renk farklılıkları, ağaç budak izi vs.) olabilmektedir.
 • Ahşap oyuncaklarımızın tüm zımparalama işlemleri dokularını kaybetmemeleri ve zarar vermemeleri için el ile yapılmaktadır.
 • Ürünlerimizde kullanılan boyalar EN71_3 oyuncak güvenliği standartlarına uygundur ve sağlığa zararlı değildir.
 • Oyuncaklar oyun bitiminde gerekli görülürse, elma sirkesi ile silinerek hijyenleri sağlanabilir.
 • Sağlığa zararlı hiç bir madde kullanılmamıştır. Çocuklarımız rahatlıkla ahşabın doğal kokusunu ve dokusunu hissedebilirler.
 • 5+ yaş ve üzeri çocuklar için uygundur.

 

 

Çocuk ve Ahşap Oyuncak

Bebeklik döneminden itibaren çocuğun hayatına giren oyun ve oyuncakların çocukluk dönemi boyunca da önemli bir yeri olur. Oyuncak ile oynamak sosyal etkinlik olmasının yanı sıra çocuğun birçok gelişiminde de etkin rol oynamaktadır. Bizler de bu nedenle çocuğunuzun uzun süre vakit geçirebilmesine olanak sağlayan dayanıklı, doğal, hijyenik yapısıyla çocuk sağlığı açısından güven veren ahşap malzemelerden oyuncaklar üretiyoruz. Ahşap malzemenin doğal dokusu ve sade yapısı çocukların yaratıcılıklarını arttırmaya yönelik uygun ortamlar sunmasına büyük katkı sağlamaktadır. Ayrıca ahşap oyuncakların birden fazla fonksiyonu olmasının avantajını kullanarak, bilişsel, fizyolojik ve psikolojik gelişimlerini desteklemelerine fırsatlar sunabilmektedir. Oyuncakların kullanımı çocuklarınızın hayal gücüne bağlı olarak her defasında farklı bir oyun kurmalarına olanak vermektedir ve gelişim becerilerini destekleme konusunda da değişkenlik göstermektedir. Ahşap malzemeden yapılan oyuncakların dayanıklı olması, uzun süre kullanıma uygun ve çevreye duyarlı bireyler yetişmesine de kazanım sağlamaktadır. Çocuğunuzun hayata dokunarak, deneyerek ve yaşayarak öğrenmesine imkan sunan ahşap oyuncaklarımızı sizlerle paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Yorumlar

Puan Ortalaması: 0

Bu ürün için verilen puanlar

Pozitif (5.0%)
5 Yıldız (0)
4 Yıldız (0)
Orta (0%)
3 Yıldız (0)
Negatif (0%)
2 Yıldız (0)
1 Yıldız (0)
Üye Puan Yorum

Görüşleriniz Bizim için Değerli!

Bir yorum yapın