Ahşap Satranç Büyük Boy

  • ALICI KORUMA

  • Koşulsuz iade garantisi

    Ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir sebepten dolayı iade etmek isterseniz, üründe bir deformasyon olmadığı müddetçe iade almayı taahhüt ediyoruz

150.00 ₺ ve üzeri ücretsiz kargo!

Fiyat: 500.00 ₺ 350.00 ₺

Ahşap Satranç Büyük Boy

Ahşap Satranç Büyük Boy zekâ geliştirici oyunlardan bir tanesidir. Satranç iki kişi arasında ve kare şeklinde bir satranç tahtası üzerinde oynanır. Satranç tahtası beyaz (açık renk) ve siyah (koyu renk) eşit büyüklükte ve bir beyaz, bir siyah sıralanmış 64 kareden oluşur. Satranç tahtası her oyuncunun sağına beyaz gelecek şekilde konulur. Her oyuncunun 16 taşı vardır: Bir Şah, bir Vezir, iki Kale, iki Fil, iki At ve sekiz piyon. Oyunun amacı rakip şahı almak yani mat etmektir. Oyuna beyazlar başlar, fakat önce taşların nasıl hareket ettiğini görelim.

Ürünün özellikleri

 

- Ürünlerimizde kullanılan boyalar EN 71-3 standartlarındadır

- Ceviz ağacından üretilmiştir.

- Açılır-kapanır orta bölmesi bulunmaktadır.

- Dış yüzeyi verniklidir.

- Taşları ahşaptan yapılmıştır.

- Ürün Ölçüleri; En:40 cm, Boy:40 cm, Yükseklik: 8 cm

- Türkiye de üretilmiştir.

 - 5 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur.

Ahşap Zekâ Oyunları

Tüm çocuklarda belirli bir yaşa kadar fiziksel gelişim, zihinsel gelişimin önündedir. Örneğin bir bebek konuşmadan önce yürümeyi, yavaş şekilde koşmayı,  cisimleri kavramayı, sürüklemeyi, tutunmayı öğrenir. Öncelikle kas yapıları ile bedenleri gelişen çocuklar belirli bir yaşa ulaştıklarında zekâ olarak ilerlemelerini hızlandırır. Zekâ gelişimi beden gibi ilerlemediği için beden gelişimi sürerken zihinsel gelişimde ihmal edilmemeli sürekli desteklenmelidir.

Yorumlar

Puan Ortalaması: 0

Bu ürün için verilen puanlar

Pozitif (5.0%)
5 Yıldız (0)
4 Yıldız (0)
Orta (0%)
3 Yıldız (0)
Negatif (0%)
2 Yıldız (0)
1 Yıldız (0)
Üye Puan Yorum

Görüşleriniz Bizim için Değerli!

Bir yorum yapın