Ahşap Sandalye Vidalama Seti 39 Parça

  • ALICI KORUMA

  • Koşulsuz iade garantisi

    Ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir sebepten dolayı iade etmek isterseniz, üründe bir deformasyon olmadığı müddetçe iade almayı taahhüt ediyoruz

100.00 ₺ ve üzeri ücretsiz kargo!

Fiyat: 185.00 ₺ 150.00 ₺

Ahşap Sandalye Vidalama Seti 39 Parça

Sandalye vidalama seti hem eğitici hem de çocuk gelişimine katkıda bulunacak bir settir. Ahşap oyuncak çocuğunuzun gelişimine yardımcı olacak ve eğlenceli dakikalar geçirecektir. Vidalarını takıp, çıkartmak, monte etmek el becerilerinin ve zekasının gelişimine yardımcı olur. Hayal gücünün gelişimine de faydalıdır. Canlı ve dikkat çekici renkler konsantre yeteneğini geliştirmek için kullanılmıştır. Çocuklarınızın el ve göz koordinasyonunu sağlar. Algılama ve kavrama, duygu ve yeteneklerinin gelişimi için de faydalıdır.

Ürünün Özellikleri

- Doğal ağaçtan imal edilmiştir.

- Ürünlerimizde kullanılan boyalar EN 71-3 standartlarındadır.

- Ahşap oyun materyallerimiz el yapımı olduğundan görselden (renk farklılıkları, ağaç budak izi vs.) küçük farklılıklar olabilmektedir.

- Oyuncaklarımız pürüzsüz yüzeylere sahip olup, tüm zımparalama işlemleri el ile yapılmaktadır.

- Oyuncaklar oyun bitiminde gerekli görülürse, elma sirkesi ile silinebilip, hijyenik kalması sağlanabilir.

- 39 parça oluşmaktadır.1 adet tornavida, 1 adet İngiliz anahtarı, 1 adet çekiç bulunmaktadır.

- Kutu Ölçüleri: 27,5cm x 19,8cm x 17 cm 

-3 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur.

 

Ahşap Oyuncak

“Sağlıklı oyuncak” denilince ilk akla gelen doğal olarak ahşap oyuncaklardır. Bize doğanın hediyesi olan ahşap binlerce yıldır hayatımızın tüm alanlarına olduğu gibi çocuklarımızın da ihtiyaçlarının giderilmesinde kullanılmış böylece onlara oyuncak olarakta çok uzun zamandır eşlik etmeye devam etmişlerdir.  Bizde bu fikirden yola çıkarak sizler için özel olarak hazırladığımız ahşap oyuncaklar serisini sizlerin beğenisine sunuyoruz. Tamamen doğal malzemelerden hazırlanmış oyuncaklarımız boyalı ve boyasız olarak iki grup olarak sunulmuştur. Boyanmış olan oyuncaklarımızın boyası, çocuklarımıza zarar vermeyen, uzun süre temasta ağza sürülse dahi ahşaptan çocuğa geçmeyen, sağlıklı, bize özel formülü ile hazırlanıp üretilmiştir.

 

Yorumlar

Puan Ortalaması: 0

Bu ürün için verilen puanlar

Pozitif (5.0%)
5 Yıldız (0)
4 Yıldız (0)
Orta (0%)
3 Yıldız (0)
Negatif (0%)
2 Yıldız (0)
1 Yıldız (0)
Üye Puan Yorum

Görüşleriniz Bizim için Değerli!

Bir yorum yapın