Ahşap Renkli Traktör

  • ALICI KORUMA

  • Koşulsuz iade garantisi

    Ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir sebepten dolayı iade etmek isterseniz, üründe bir deformasyon olmadığı müddetçe iade almayı taahhüt ediyoruz

100.00 ₺ ve üzeri ücretsiz kargo!

Fiyat: 20.00 ₺

Ahşap Renkli Traktör  

Ahşap Renkli Traktör el göz koordinasyonu ve takip edebilme kabiliyetini arttırır. Traktörün tekerlekleri dönebilir özelliğe sahiptir. Oyun kurgulamasına yardımcı olur. Çocukların severek oynadığı bir oyuncaktır. Çiftlik oyunları oynarken oynayabileceği bir oyuncaktır.

Ürünün Özellikleri

- Doğal ağaçtan imal edilmiştir.

- Ürünlerimizde kullanılan boyalar EN 71-3 standartlarındadır.

- Ahşap oyun materyallerimiz el yapımı olduğundan görselden (renk farklılıkları, ağaç budak izi vs.) küçük farklılıklar olabilmektedir.

- Oyuncaklarımız zımparalama işlemleri el işçiliği  ile yapılmaktadır.

- Oyuncaklar nemli bez veya elma sirkesi ile silinerek dezenfekte edilebilir.

- Ölçüleri: Uzunluk: 18cm Yükseklik: 8cm Genişlik: 4cm

- Türkiye de üretilmiştir.

Ahşap Oyuncak Araba ve Taşıtlar

Çocukların oyun oynarken hayal dünyasının zengin olabilmesi için, oyuncakların hayal ürünü olduğu kadar gerçek hayatla benzeşmesi de önemli bir etkendir.  Bu özel Ağaçtanya seçkisinde oyuncaklarımız gerçek hayattan esinlenerek çocuğun dünyasını zenginleştirecek şekilde tasarlanmıştır. Oyuncakların yüksek hareket kabiliyetleri, çocuğun hayal dünyası ile beraber fiziksel durumunu, kas gelişimini destekleyecek şekilde tasarlanmıştır. Oyuncak aynı zamanda el göz koordinasyonu renk ayrımı gibi destekleyici unsurlarla da donatılarak çocukların uzun süre sıkılmadan oynayabilecekleri öğretim aracıdır. Zekâ oyunları kategorisinde çocuklarınızın zekâsını geliştirecek birbirinden güzel modelleri sizlere sunuyoruz.

Yorumlar

Puan Ortalaması: 0

Bu ürün için verilen puanlar

Pozitif (5.0%)
5 Yıldız (0)
4 Yıldız (0)
Orta (0%)
3 Yıldız (0)
Negatif (0%)
2 Yıldız (0)
1 Yıldız (0)
Üye Puan Yorum
avatar ilmaydin@gmail.com

2019-10-08 12:42:25

ilmaydin@gmail.com

Görüşleriniz Bizim için Değerli!

Bir yorum yapın