Ahşap Renkli Denge Oyunu

 • ALICI KORUMA
 • Koşulsuz iade garantisi

  Ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir sebepten dolayı iade etmek isterseniz, üründe bir deformasyon olmadığı müddetçe iade almayı taahhüt ediyoruz

95,00₺ 105,00₺ -10%
Ürün Kodu: ACO 1477
4,5% of 90
4,5

Ahşap Renkli Denge Oyunu

Evrensel bir varlık olan ahşap, doğal, sade ve rahatlatıcı yapısı sayesinde çocuklarınız büyürken sağlıklı bir gelişim sunacaktır. Üst üste koyma gibi beceriler çocuğun el-göz koordinasyonunu ve ince motor becerilerinin gelişmesine olanak sağlar. Araştırmalar el-göz koordinasyonu ve kas becerilerinin gelişimi okuma-yazma gibi bir sonraki becerilerin temellerini oluşturduğunu söylemektedir. Çekmeniz gereken tahta bloğu çekip üst üste dizilmiş bloklardan oluşan kulenin en üstüne dikkatlice yerleştirin ve heyecanla rakibinizin kuleyi devirmesini bekleyin. Ahşap Renkli Denge Oyunu kolaydan zora doğru ilerler. Çocuklarınızın denge kabiliyetini geliştirir. Renkleri tanımasını ve pekiştirmesini sağlar. Dikkat, konsantrasyon ve odaklanma becerilerini geliştirir. Odaklanma sorunu yaşayan veya hareketli çocuklar için vakit geçirebileceği, bireysel veya grup ile oynanabileceği gibi çocuklarınız ile birlikte vakit geçirerek, sosyal ve dil becerilerinin gelişmesine de yardımcı olabilirsiniz.

Malzeme ve Ürün Detayları

 • 54 parçadan oluşmaktadır.
 • Ahşap Renkli Denge Oyunu ölçüsü: 30 cm x 9 cm x 8 cm
 • Ahşap ürünlerimizin ölçüleri yaklaşık değerlerdir.
 • Ahşap oyuncaklarımız pürüzsüz ve açık renkli olduğundan istendiği zaman kolayca renk alabilmeleri için "DOĞAL AĞAÇ" 'tan üretilmektedir.
 • Ahşap oyun materyallerimiz doğal malzemelerden yapıldığı için görseller ile küçük farklılıklar (renk farklılıkları, ağaç budak izi vs.) olabilmektedir.
 • Ahşap oyuncaklarımızın tüm zımparalama işlemleri dokularını kaybetmemeleri ve zarar vermemeleri için el ile yapılmaktadır.
 • Ürünlerimizde kullanılan boyalar EN71_3 oyuncak güvenliği standartlarına uygundur ve sağlığa zararlı değildir.
 • Oyuncaklar oyun bitiminde gerekli görülürse, elma sirkesi ile silinerek hijyenleri sağlanabilir.
 • Sağlığa zararlı hiç bir madde kullanılmamıştır. Çocuklarımız rahatlıkla ahşabın doğal kokusunu ve dokusunu hissedebilirler.
 • 2+ yaş ve üzeri çocuklar için uygundur.
 

 

Çocuk ve Ahşap Oyuncak

Bebeklik döneminden itibaren çocuğun hayatına giren oyun ve oyuncakların çocukluk dönemi boyunca da önemli bir yeri olur. Oyuncak ile oynamak sosyal etkinlik olmasının yanı sıra çocuğun birçok gelişiminde de etkin rol oynamaktadır. Bizler de bu nedenle çocuğunuzun uzun süre vakit geçirebilmesine olanak sağlayan dayanıklı, doğal, hijyenik yapısıyla çocuk sağlığı açısından güven veren ahşap malzemelerden oyuncaklar üretiyoruz. Ahşap malzemenin doğal dokusu ve sade yapısı çocukların yaratıcılıklarını arttırmaya yönelik uygun ortamlar sunmasına büyük katkı sağlamaktadır. Ayrıca ahşap oyuncakların birden fazla fonksiyonu olmasının avantajını kullanarak, bilişsel, fizyolojik ve psikolojik gelişimlerini desteklemelerine fırsatlar sunabilmektedir. Oyuncakların kullanımı çocuklarınızın hayal gücüne bağlı olarak her defasında farklı bir oyun kurmalarına olanak vermektedir ve gelişim becerilerini destekleme konusunda da değişkenlik göstermektedir. Ahşap malzemeden yapılan oyuncakların dayanıklı olması, uzun süre kullanıma uygun ve çevreye duyarlı bireyler yetişmesine de kazanım sağlamaktadır. Çocuğunuzun hayata dokunarak, deneyerek ve yaşayarak öğrenmesine imkan sunan ahşap oyuncaklarımızı sizlerle paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Yorumlar

  Henüz yorum yapılmamış.
BUNLARI DA SEVEBİLİRSİNİZ
whatsapp