Ahşap Pinokyo Kukla

  • ALICI KORUMA

  • Koşulsuz iade garantisi

    Ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir sebepten dolayı iade etmek isterseniz, üründe bir deformasyon olmadığı müddetçe iade almayı taahhüt ediyoruz

100.00 ₺ ve üzeri ücretsiz kargo!

Fiyat: 50.00 ₺

Ahşap Pinokyo Kukla 

- Küçüklerin ve büyüklerin zevkle vakit geçirebilecekleri çok eğlenceli gerçek ahşap el yapımı kukla!

- Bu sevimli el yapımı kuklalar neredeyse herkes için harika bir hediye! 

- İpleri hafifçe bükerek herhangi bir harekete geçecek mükemmel bir çocukluk karakteri. 

- Kollar ve bacaklar kordonla tutturulmuş ve hareket etmesine izin vermek için menteşelidir ve ayrıca konuklarınıza bakması için başını hafifçe bükebilirsiniz!

- Çocuk edebiyatının klasikleşmiş yapıtlarından Pinokyo, maceralarıyla olduğu kadar ve hatta ondan da çok, yalan söylediğinde uzayan ve onu ele veren burnuyla meşhurdur! 

- Eviniz herhangi bir köşesine asarak sıcak ve sevimli bir atmosfer oluşturabilir ya da sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

- Ölçüleri:İp Dahil Yükseklik ;42,5 cm x Yükseklik Kukla :34 cm 

 

Ahşap Oyuncak

“Sağlıklı oyuncak” denilince ilk akla gelen doğal olarak ahşap oyuncaklardır. Bize doğanın hediyesi olan ahşap binlerce yıldır hayatımızın tüm alanlarına olduğu gibi çocuklarımızın da ihtiyaçlarının giderilmesinde kullanılmış böylece onlara oyuncak olarakta çok uzun zamandır eşlik etmeye devam etmişlerdir.  Bizde bu fikirden yola çıkarak sizler için özel olarak hazırladığımız ahşap oyuncaklar serisini sizlerin beğenisine sunuyoruz. Tamamen doğal malzemelerden hazırlanmış oyuncaklarımız boyalı ve boyasız olarak iki grup olarak sunulmuştur. Boyanmış olan oyuncaklarımızın boyası, çocuklarımıza zarar vermeyen, uzun süre temasta ağza sürülse dahi ahşaptan çocuğa geçmeyen, sağlıklı, bize özel formülü ile hazırlanıp üretilmiştir.

 

Yorumlar

Puan Ortalaması: 0

Bu ürün için verilen puanlar

Pozitif (5.0%)
5 Yıldız (0)
4 Yıldız (0)
Orta (0%)
3 Yıldız (0)
Negatif (0%)
2 Yıldız (0)
1 Yıldız (0)
Üye Puan Yorum

Görüşleriniz Bizim için Değerli!

Bir yorum yapın