Ahşap Piksel Mozaik Oyunu

  • ALICI KORUMA

  • Koşulsuz iade garantisi

    Ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir sebepten dolayı iade etmek isterseniz, üründe bir deformasyon olmadığı müddetçe iade almayı taahhüt ediyoruz

100.00 ₺ ve üzeri ücretsiz kargo!

Fiyat: 210.00 ₺ 180.00 ₺

    Ahşap Piksel Mozaik Oyunu

Ahşap Piksel Mozaik Oyununda çocuklarınız zemin üzerine plastik çivileri takarak farklı desenlerin oluşturulduğu bir oyundur. Kareli çalma listesine ekleyerek mozaikleri oluşturmak eğlenceli, yaratıcı ve eğitici bir faaliyettir. Renklerin öğrenilmesinde yardımcı olur. Hayal gücünü kullanarak farklı şekiller oluşturduğunda kendisine olan özgüveni artar. Bir modeli tamamladıktan sonra, tahtayı serbest bırakmak için, tahtayı geriye doğru çevirin ve parçaları doğrudan kutuya itin.

          Ürünün Özellikleri

- 3 yaşından büyük çocuklar için önerilir

- Mozaik parçaları (pimler) ABS plastikten yapılmıştır;

- Plaka ölçüsü: 30cm (uzunluk) x 30cm (genişlik) x 1.5cm (kalınlık)

- Oyun 240 adet içeriyor

 

Ahşap Eğitici Oyuncak

Eğitim, bebeklik ile başlayan ve hayat boyu süren bir süreçtir. Bu sürecin başlangıcı olan bebeklik (0-2 yaş) döneminde başlanan doğru eğitimin önemi günümüzde artık bilimsel olarak ispatlanmış bir gerçektir. Bu aylarda verilen doğru eğitim sayesinde ilerleyen yaşlarda çocuklar yeni karşılaştıkları durumlara daha hızlı adapte olmakta ve çözüm becerilerini daha hızlı geliştirmektedirler. Sosyal ilişkilerde, dinleme ve dinlediğini anlama yeteneğini geliştirir.

Yorumlar

Puan Ortalaması: 0

Bu ürün için verilen puanlar

Pozitif (5.0%)
5 Yıldız (0)
4 Yıldız (0)
Orta (0%)
3 Yıldız (0)
Negatif (0%)
2 Yıldız (0)
1 Yıldız (0)
Üye Puan Yorum

Görüşleriniz Bizim için Değerli!

Bir yorum yapın