Ahşap Pembe Bebek Oyun Evi

  • ALICI KORUMA

  • Koşulsuz iade garantisi

    Ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir sebepten dolayı iade etmek isterseniz, üründe bir deformasyon olmadığı müddetçe iade almayı taahhüt ediyoruz

150.00 ₺ ve üzeri ücretsiz kargo!

Fiyat: 500.00 ₺ 450.00 ₺

 Ahşap Pembe Bebek Oyun Evi

Ahşap Pembe Bebek Oyun Evi Çocuklara kendi başına oynayabileceği bir ortam verir. Maketten eşyalarını dilediği gibi yerleştirir, ailesiyle beraber keyifle oyun oynayabileceği bir ortam oluşturur. Evin eşyalarını oynayarak öğrenir. Çocuğun ince motor gelişimine katkıda bulunur. Çocuğun sorumluk sahibi olmasını, yapması gereken görevleri üstlenmesini sağlar. Çocuklar her zaman yeni şeyler keşfetmeye heveslidir. Öğrenmeyi sağlıklı bir şekilde teşvik eden oyuncaklara sahip bir çocuk hayatının ilerleyen dönemlerinde kullanacağı önemli becerilerini de geliştirir.

Ürünün Özellikleri

- Doğal Ahşaptan üretilmiştir.

- Ürünlerimizde kullanılan boyalar EN 71-3 standartlarındadır.

 - Ahşap oyun materyallerimiz el yapımı olduğundan görselden (renk farklılıkları, ağaç budak izi vs.) küçük farklılıklar olabilmektedir.

- Oyuncaklarımız pürüzsüz yüzeylere sahip olup, tüm zımparalama işlemleri el ile yapılmaktadır.

- Oyuncaklar nemli bez veya elma sirkesi ile silinerek dezenfekte edilebilir.

-  Oyuncakların köşeleri pahlanmış, sivri kenarları yoktur.

- 3 ve üzeri yaş grubuna uygundur.

- İçerisinde mutfak, banyo, oturma odası, salon, tuvalet gibi birçok malzemeleri ahşap olarak içinde bulundurur.

 - Demonte olarak gelmektedir. 

- Yatak odası, oturma odası, yemek odası, mutfak, banyo mobilyaları sete dahildir.

Ahşap Oyuncak

Ahşap Oyuncak oynarken doğanın içerisindeymiş gibi hisseder ve ahşap nesneler doğal enerji verirler. Çünkü ahşap doğanın kokusunu sıcaklığını toprağını kendine çeker ve bunu çocuklarda hissettirir. Okul öncesi dönemindeki çocuklar sade ve basit oyunlar oynarken, büyük yaştaki çocuklar aynı oyuncaklarla çok daha fazla hayal gücü gerektiren, karmaşık senaryolu oyunlar kurabilirler. Ahşap oyuncaklar Plastik oyuncaklara göre daha sağlamdır, kırıldıkları zaman tamir edilmesi mümkündür. Çocuğun zihinsel ve fiziksel becerileri geliştikçe oyuncakla ilişkisi de gelişir. Pedagoglara göre ahşap oyuncak çocukların gelişiminde daha faydalıdır. Ahşap oyuncaklar çok yönlü ve çok amaçlıdır, hayal gücünü destekler, cesaretlendirir, kontrolü ele alabilme yetisi kazandırır.

Yorumlar

Puan Ortalaması: 0

Bu ürün için verilen puanlar

Pozitif (5.0%)
5 Yıldız (0)
4 Yıldız (0)
Orta (0%)
3 Yıldız (0)
Negatif (0%)
2 Yıldız (0)
1 Yıldız (0)
Üye Puan Yorum

Görüşleriniz Bizim için Değerli!

Bir yorum yapın