Ahşap Oyuncak Park Seti

 • ALICI KORUMA
 • Koşulsuz iade garantisi

  Ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir sebepten dolayı iade etmek isterseniz, üründe bir deformasyon olmadığı müddetçe iade almayı taahhüt ediyoruz

165,00₺ 195,00₺ -16%
Ürün Kodu: ACO 1326
4,5% of 90
4,5

Ahşap Oyuncak Park Seti

Çocuk, yetişkin dünyasını deneyimlemek ve ilerleyen yaşlarında sosyal yaşama uyum sağlamak adına gerekli deneyimleri oyun yolu ile öğrenmektedir. Oyuncak, yardımlaşma, paylaşma, sosyal roller, kazanmak ve kaybetmek gibi olgular kazanmasında, çocuğun topluma uyum sağlamasında ve kişiliğini geliştirmesinde kullanılan bir araçtır. Çocukların oynadığı canlandırma temelli oyuncaklar, ahşap malzemenin, doğal, sade ve rahatlatıcı yapısı sayesinde çocuklarınız büyürken sağlıklı bir gelişim sunacaktır. Ahşap Oyuncak Park Seti ile hayal gücü gelişimi, grup ile hareket edebilme, oyun kurma ve katılım gösterebilme, kendini ifade etme becerisi gibi kişisel kazanımları elde edebilecektir.

Malzeme ve Ürün Detayları

 • 16 parçadan (1 adet tekli salıncak, 1 adet ikili salıncak, 1 adet bank, 1 adet tahterevalli, 3 adet ağaç, 9 adet kukla) oluşmaktadır. Kuklalar sabit değildir, yerlerini değiştirip, oyun kurabilir.
 • Ahşap Oyuncak Park Seti ölçüsü: Tekli salıncak: 12 cm x 9 cm x 5 cm, İkili salıncak: 16 cm x 12 cm x 5 cm, Bank: 8 cm x 4 cm x 3 cm, Kaydırak: 16 cm x 5.5 cm x 8.5 cm, Tahterevalli: 12 cm x 7 cm x 3 cm, Ağaçlar: 10 cm x 2.5 cm x 2.5 cm, Kukla: 8 cm x 5 cm x 2 cm
 • Ahşap ürünlerimizin ölçüleri yaklaşık değerlerdir.
 • Ahşap oyuncaklarımız pürüzsüz ve açık renkli olduğundan istendiği zaman kolayca renk alabilmeleri için "DOĞAL AĞAÇ" 'tan üretilmektedir.
 • Ahşap oyun materyallerimiz doğal malzemelerden yapıldığı için görseller ile küçük farklılıklar (renk farklılıkları, ağaç budak izi vs.) olabilmektedir.
 • Ahşap oyuncaklarımızın tüm zımparalama işlemleri dokularını kaybetmemeleri ve zarar vermemeleri için el ile yapılmaktadır.
 • Ürünlerimizde kullanılan boyalar EN71_3 oyuncak güvenliği standartlarına uygundur ve sağlığa zararlı değildir.
 • Oyuncaklar oyun bitiminde gerekli görülürse, elma sirkesi ile silinerek hijyenleri sağlanabilir.
 • Sağlığa zararlı hiç bir madde kullanılmamıştır. Çocuklarımız rahatlıkla ahşabın doğal kokusunu ve dokusunu hissedebilirler.

 

 

Çocuk ve Ahşap Oyuncak

Bebeklik döneminden itibaren çocuğun hayatına giren oyun ve oyuncakların çocukluk dönemi boyunca da önemli bir yeri olur. Oyuncak ile oynamak sosyal etkinlik olmasının yanı sıra çocuğun birçok gelişiminde de etkin rol oynamaktadır. Bizler de bu nedenle çocuğunuzun uzun süre vakit geçirebilmesine olanak sağlayan dayanıklı, doğal, hijyenik yapısıyla çocuk sağlığı açısından güven veren ahşap malzemelerden oyuncaklar üretiyoruz. Ahşap malzemenin doğal dokusu ve sade yapısı çocukların yaratıcılıklarını arttırmaya yönelik uygun ortamlar sunmasına büyük katkı sağlamaktadır. Ayrıca ahşap oyuncakların birden fazla fonksiyonu olmasının avantajını kullanarak, bilişsel, fizyolojik ve psikolojik gelişimlerini desteklemelerine fırsatlar sunabilmektedir. Oyuncakların kullanımı çocuklarınızın hayal gücüne bağlı olarak her defasında farklı bir oyun kurmalarına olanak vermektedir ve gelişim becerilerini destekleme konusunda da değişkenlik göstermektedir. Ahşap malzemeden yapılan oyuncakların dayanıklı olması, uzun süre kullanıma uygun ve çevreye duyarlı bireyler yetişmesine de kazanım sağlamaktadır. Çocuğunuzun hayata dokunarak, deneyerek ve yaşayarak öğrenmesine imkan sunan ahşap oyuncaklarımızı sizlerle paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Yorumlar

  Henüz yorum yapılmamış.
BUNLARI DA SEVEBİLİRSİNİZ
whatsapp