Ahşap Obje Hz. Muhammed Lafzı

 • ALICI KORUMA

 • Koşulsuz iade garantisi

  Ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir sebepten dolayı iade etmek isterseniz, üründe bir deformasyon olmadığı müddetçe iade almayı taahhüt ediyoruz

150.00 ₺ ve üzeri ücretsiz kargo!

Fiyat: 45.00 ₺ 20.00 ₺

Ahşap Obje Hz. Muhammed Lafzı

Dekorasyon ve estetiğin en kalıcı ve etkili parçaları olan aksesuarlarla daha kaliteli, daha farklı ve daha dikkat çekici mekânlar yaratabileceksiniz. Ahşap Obje Hz. Muhammed Lafzı kendine özgü tasarımı ve birbirinden özel modelleri ile harika mekânlar oluşturmanıza olanak sağlayacaktır. Sevdiklerinize hediye olarak tercih edebileceğiniz bir üründür.

Malzeme ve Ürün Detayları

 • Ahşap Obje Hz. Muhammed Lafzı ölçüsü: 19 cm x 12 cm
 • Ahşap ürünlerimizin ölçüleri yaklaşık değerlerdir.
 • Ahşap ürünlerimiz pürüzsüz ve açık renkli olduğundan istendiği zaman kolayca renk alabilmeleri için "KAVAK AĞAÇ" 'tan üretilmektedir.
 • Ahşap materyallerimiz doğal malzemelerden yapıldığı için görseller ile küçük farklılıklar (renk farklılıkları, ağaç budak izi vs.) olabilmektedir.
 • Ahşap ürünlerimizin tüm zımparalama işlemleri dokularını kaybetmemeleri ve zarar vermemeleri için el ile yapılmaktadır.
 • Sağlığa zararlı hiç bir madde kullanılmamıştır.
 • Akrilik boya ile istenilen renklere boyayabilir.

 

 

Neden “Bir Ahşap Diyarı” Ağaçtanya?

Hayal gücümüzün ulaştığı her noktada, yaşadığınız mekanlarda bir Ağaçtanya ürünü olsun istiyoruz. Bu sebeple ahşap oyuncaklar, ahşap mutfak ürünleri, ahşap hediyelikler, ahşap takılar ve ahşap mobilyalar üretiyoruz.

Firmamız isteğe bağlı özel tasarımlar üretebildiği gibi çalışma hayatında restoranlarda ve otellerde sıklıkla kullanılan farklı sunum tahtaları, servis ürünleri, baharatlık ve saklama kaplarının yanı sıra, evlerinizde kullanabileceğiniz birbirinden şık ve kaliteli mutfak eşyaları tasarlıyoruz. Kayın, Iroko, Zeytin, Ceviz, Sapelli, Ayous, Kavak, Ihlamur, Sipo gibi ağaçları birinci sınıf işçilik ile işliyor, görsel zevki kalite ile buluşturuyoruz.

Bazen bir içeceği doğayla buluştururken, bazen en lezzetli yemeklerinize doğallık katıyoruz.

Evinize doğanın kokusunu taşımak ve dokunduğunuzda doğallığı hissetmek için Ağaçtanya’nın eşsiz ürünlerini denemenizi tavsiye ediyoruz…

Yorumlar

Puan Ortalaması: 0

Bu ürün için verilen puanlar

Pozitif (5.0%)
5 Yıldız (0)
4 Yıldız (0)
Orta (0%)
3 Yıldız (0)
Negatif (0%)
2 Yıldız (0)
1 Yıldız (0)
Üye Puan Yorum

Görüşleriniz Bizim için Değerli!

Bir yorum yapın