Ahşap Natürel Oyuncak Topaç

  • ALICI KORUMA

  • Koşulsuz iade garantisi

    Ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir sebepten dolayı iade etmek isterseniz, üründe bir deformasyon olmadığı müddetçe iade almayı taahhüt ediyoruz

100.00 ₺ ve üzeri ücretsiz kargo!

Fiyat: 25.00 ₺

Ahşap Natürel Oyuncak Topaç

Ahşap Natürel Oyuncak Topaçın üzerine ip sarıldıktan sonra, zemine fırlatıp döndürülen bir oyuncaktır. Çocuklar takım halinde oynayabilir ve yarışmalar yapabilir. Çeşitli evrelerden geçerek günümüze kadar ulaşan oyun çocukların vazgeçilmezleri arasında yer almıştır. Dikkat konsantrasyon ve odaklanma becerilerini geliştirir.

Ürünün Özellikleri

- Doğal ahşaptan imal edilmiştir.

- Ahşap oyuncaklarımız el yapımı olduğundan görselden (renk farklılıkları, ağaç budak izi vs.) küçük farklılıklar gösterebilir.

- Oyuncaklarımız pürüzsüz yüzeylere sahip olup, tüm zımparalama işlemleri el ile yapılmaktadır.

- Oyuncaklarımız  nemli bez veya elma sirkesi ile silinerek dezenfekte edilebilir.

- Oyuncaklarımızın  köşeleri pahlanmıştır.  Sivri kenarları yoktur.

- Boyutu: Uzunluk: 13 cm x Genişlik: 1,5 cm x çapı: 4 cm

- Doğal ahşap boyası ile boyayıp renkli ve güzel görüntüler elde edebilirsiniz.

- 3 yaş ve üzeri için uygundur.

 

AHŞAP OYUNCAK

“Sağlıklı oyuncak” denilince ilk akla gelen doğal olarak ahşap oyuncaklardır. Bize doğanın hediyesi olan ahşap binlerce yıldır hayatımızın tüm alanlarına olduğu gibi çocuklarınızın da ihtiyaçlarının giderilmesinde kullanılmış böylece onlara oyuncak olarakta çok uzun zamandır eşlik etmeye devam etmişlerdir.  Bizde bu fikirden yola çıkarak sizler için özel olarak hazırladığımız ahşap oyuncaklar serisini sizlerin beğenisine sunuyoruz. Tamamen doğal malzemelerden hazırlanmış oyuncaklarımız boyalı ve boyasız olarak iki grup olarak sunulmuştur. Boyanmış olan oyuncaklarımızın boyası, çocuklarınıza zarar vermeyen, uzun süre temasta ağIza sürüldüğünde  dahi ahşaptan çocuğa geçmeyen, sağlıklı, bize özel formülü ile hazırlanıp üretilmiştir.

Yorumlar

Puan Ortalaması: 0

Bu ürün için verilen puanlar

Pozitif (5.0%)
5 Yıldız (0)
4 Yıldız (0)
Orta (0%)
3 Yıldız (0)
Negatif (0%)
2 Yıldız (0)
1 Yıldız (0)
Üye Puan Yorum

Görüşleriniz Bizim için Değerli!

Bir yorum yapın