Ahşap Natürel Oyuncak Penguen

 • ALICI KORUMA

 • Koşulsuz iade garantisi

  Ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir sebepten dolayı iade etmek isterseniz, üründe bir deformasyon olmadığı müddetçe iade almayı taahhüt ediyoruz

150.00 ₺ ve üzeri ücretsiz kargo!

Fiyat: 30.00 ₺

Ahşap Natürel Oyuncak Penguen

Çocuğun çevre ile ilişki kurmasının en önemli yollarından biri oyunlardır. Ahşap malzemenin doğal, sade ve rahatlatıcı yapısı sayesinde çocuklarınız büyürken sağlıklı bir gelişim sunacaktır. Ahşabın en saf ve doğal haliyle çocuklarımız için pürüzsüz olarak üretildi. Küçük yaş gruplarından itibaren oynanabilecek Ahşap Natürel Oyuncak Penguen bebeklerin dikkatlerini çeker, peşlerinden emeklemelerine teşvik ederek, büyük kas motor becerilerini geliştirmeleri için destek olur. Yaş grubu büyüdükçe hayal gücü gelişimi, hikaye kurma becerileri ve ince motor beceri gelişimini desteklemektedir. İstedikleri renklere boyayarak yaratıcı düşünme becerilerini de destekler. Ahşap natürel oyuncaklar ile vakit geçirirken, birlikte sohbet ederek sosyal becerilerinin gelişmesine de yardımcı olabilirsiniz.

Malzeme ve Ürün Detayları

 • Ahşap Natürel Oyuncak Penguen ölçüleri: 17 cm x 10 cm x 1,5 cm
 • Ağırlık: 145 gr
 • Ahşap ürünlerimizin ağırlık ve ölçüleri yaklaşık değerlerdir.
 • Ahşap Natürel Oyuncaklarımız pürüzsüz ve açık renkli olduğundan istendiği zaman kolayca renk alabilmeleri için "KAVAK KONTRA" 'dan üretilmektedir.
 • Ahşap oyun materyallerimiz doğal malzemelerden yapıldığı için görseller ile küçük farklılıklar (renk farklılıkları, ağaç budak izi vs.) olabilmektedir.
 • Ahşap oyuncaklarımızın tüm zımparalama işlemleri dokularını kaybetmemeleri ve zarar vermemeleri için el ile yapılmaktadır. 
 • Oyuncaklar oyun bitiminde gerekli görülürse, elma sirkesi ile silinerek hijyenleri sağlanabilir.
 • Sağlığa zararlı hiç bir madde kullanılmamıştır. Çocuklarımız rahatlıkla ahşabın doğal kokusunu ve dokusunu hissedebilirler.
 • 1+ yaş ve üzeri çocuklar için uygundur.

 

 

Çocuk ve Ahşap Oyuncak

Bebeklik döneminden itibaren çocuğun hayatına giren oyun ve oyuncakların çocukluk dönemi boyunca da önemli bir yeri olur. Oyuncak ile oynamak sosyal etkinlik olmasının yanı sıra çocuğun birçok gelişiminde de etkin rol oynamaktadır. Bizler de bu nedenle çocuğunuzun uzun süre vakit geçirebilmesine olanak sağlayan dayanıklı, doğal, hijyenik yapısıyla çocuk sağlığı açısından güven veren ahşap malzemelerden oyuncaklar üretiyoruz. Ahşap malzemenin doğal dokusu ve sade yapısı çocukların yaratıcılıklarını arttırmaya yönelik uygun ortamlar sunmasına büyük katkı sağlamaktadır. Ayrıca ahşap oyuncakların birden fazla fonksiyonu olmasının avantajını kullanarak, bilişsel, fizyolojik ve psikolojik gelişimlerini desteklemelerine fırsatlar sunabilmektedir. Oyuncakların kullanımı çocuklarınızın hayal gücüne bağlı olarak her defasında farklı bir oyun kurmalarına olanak vermektedir ve gelişim becerilerini destekleme konusunda da değişkenlik göstermektedir. Ahşap malzemeden yapılan oyuncakların dayanıklı olması, uzun süre kullanıma uygun ve çevreye duyarlı bireyler yetişmesine de kazanım sağlamaktadır. Çocuğunuzun hayata dokunarak, deneyerek ve yaşayarak öğrenmesine imkan sunan ahşap oyuncaklarımızı sizlerle paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Yorumlar

Puan Ortalaması: 0

Bu ürün için verilen puanlar

Pozitif (5.0%)
5 Yıldız (0)
4 Yıldız (0)
Orta (0%)
3 Yıldız (0)
Negatif (0%)
2 Yıldız (0)
1 Yıldız (0)
Üye Puan Yorum

Görüşleriniz Bizim için Değerli!

Bir yorum yapın