Ahşap Mini Puzzle 16 Parça Kurbağa

  • ALICI KORUMA

  • Koşulsuz iade garantisi

    Ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir sebepten dolayı iade etmek isterseniz, üründe bir deformasyon olmadığı müddetçe iade almayı taahhüt ediyoruz

100.00 ₺ ve üzeri ücretsiz kargo!

Fiyat: 30.00 ₺ 15.00 ₺

Ahşap Mini Puzzle 16 Parça Kurbağa

Ahşap Mini Puzzle 16 Parça Kurbağa Çocukların görsel hafızasını geliştirir, neden sonuç ilişkisini kurma, duyusal gelişim ve el-göz koordinasyonunun gelişmesine yardımcı olmaktadır. Karmaşık gibi görünen parçaları çocuklar birleştirirken problem çözme yeteneklerini, çocuğun başladığı bir işi devam ettirme ve sonuçlandırma becerisi kazanmasına yardımcı olur.Ayrıca; çocuğınızla birlikte geçirdiğiniz eğlenceli zaman onların duyusal gelişimine katkı sağlarken eğlenerek öğrenmelerine yardımcı olursunuz.

Ürünün Özellikleri

- Doğal ağaçtan imal edilmiştir.

- Ürünlerimizde kullanılan boyalar EN 71-3 standartlarındadır.

- 16 adet ahşap puzzle parça ve 1 adet ahşap tabladan oluşmaktadır.

- Puzzle parçaları ahşaptan yapılmıştır, baskılı zemin üzerine uygun parçaları yerleştirerek kurbağa puzzle tamamlamaya çabamalarının sonucunda, dikkat eksikliğini giderme, görsel hafızayı çalıştırma, problem çözme yeteneğini geliştirme ve özgüven duygusunun gelişimine destek olur.

- Ürün Ölçüleri:15 cm x15 cm 

- 18 ay ve üstü için uygundur.

- İthal bir oyuncaktır.

Ahşap Puzzle 

Puzzle kelime olarak “Yapboz” manasına gelir. puzzle oynama mantığı belirli parçaların birleştirilmesi ile ortaya bir şekil, yazı ya da resim çıkması için tasarlanmış oyuncak türüdür. Birleştirme, yeniden oluşturma, yerine takma gibi faaliyetlerle çocukların görsel zekalarını ve motor becerilerini geliştirmeleri için tasarlanmıştır. Çocuklarımızın severek oynadığı aynı zamanda çocuğun gelişimini gözlemleyebileceğimiz eğiticibir oyuncaktır.

 

Yorumlar

Puan Ortalaması: 0

Bu ürün için verilen puanlar

Pozitif (5.0%)
5 Yıldız (0)
4 Yıldız (0)
Orta (0%)
3 Yıldız (0)
Negatif (0%)
2 Yıldız (0)
1 Yıldız (0)
Üye Puan Yorum

Görüşleriniz Bizim için Değerli!

Bir yorum yapın