Ahşap Manyetik Yazı Tahtası 90 cm

 • ALICI KORUMA

 • Koşulsuz iade garantisi

  Ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir sebepten dolayı iade etmek isterseniz, üründe bir deformasyon olmadığı müddetçe iade almayı taahhüt ediyoruz

150.00 ₺ ve üzeri ücretsiz kargo!

Fiyat: 383.00 ₺

Ahşap Manyetik Yazı Tahtası 90 cm

Çocuğun çevre ile ilişki kurmasının en önemli yollarından biri oyunlardır. Bizler de öğrenmeyi daha kalıcı hale getirmenin eğlenceli yollarını sizlere sunuyoruz. Öğrenmeye karşı isteksiz çocukları teşvik edici bir materyaldir. Tahtamız çift taraflıdır. Okullarda, eğitim kurumlarında, öğrencilere dersi anlatmak ve öğretmek için kullanılan Ahşap Manyetik Yazı Tahtası 90 cm ayrıca yetişkinler için toplantı salonlarında işyerlerinde önemli notları almak, restoran ve kafelerde menü panosu olarak kullanılabilmektedir. Bir tarafı kalem ile diğer tarafı tebeşir ile yazılabilir. Manyetik yapısı sayesinde yazı tahtası üzerinde ister harfleri, ister sayıları rahatlıkla öğrenebilir ya da öğretebilirsiniz. Çerçeve kısmı ahşaptan üretilmiştir ve geniş yazma alanı sayesinde kolay silinebilme özelliğine sahiptir.

Malzeme ve Ürün Detayları

 • 1 adet manyetik yazı tahtası, 1 adet silgi, 1 adet kalem, 1 paket tebeşir bulunmaktadır.
 • Ahşap Manyetik Yazı Tahtası 90 cm ölçüsü: 41 cm x 44 cm x 90 cm x 7 cm, (yazı bölümü ölçüsü: 37,5 cm x 39 cm) 
 • Ahşap ürünlerimizin ölçüleri yaklaşık değerlerdir.
 • Ahşap oyuncaklarımız pürüzsüz ve açık renkli olduğundan istendiği zaman kolayca renk alabilmeleri için "DOĞAL AĞAÇ" 'tan üretilmektedir.
 • Sağlığa zararlı hiç bir madde kullanılmamıştır. Çocuklarımız rahatlıkla ahşabın doğal kokusunu ve dokusunu hissedebilirler.
 • Mıknatıslı yazı tahtası katlanabilir ve kolay saklanır.
 • 3+ yaş ve üzeri çocuklar için uygundur.

 

  

Çocuk ve Ahşap Oyuncak

Bebeklik döneminden itibaren çocuğun hayatına giren oyun ve oyuncakların çocukluk dönemi boyunca da önemli bir yeri olur. Oyuncak ile oynamak sosyal etkinlik olmasının yanı sıra çocuğun birçok gelişiminde de etkin rol oynamaktadır. Bizler de bu nedenle çocuğunuzun uzun süre vakit geçirebilmesine olanak sağlayan dayanıklı, doğal, hijyenik yapısıyla çocuk sağlığı açısından güven veren ahşap malzemelerden oyuncaklar üretiyoruz. Ahşap malzemenin doğal dokusu ve sade yapısı çocukların yaratıcılıklarını arttırmaya yönelik uygun ortamlar sunmasına büyük katkı sağlamaktadır. Ayrıca ahşap oyuncakların birden fazla fonksiyonu olmasının avantajını kullanarak, bilişsel, fizyolojik ve psikolojik gelişimlerini desteklemelerine fırsatlar sunabilmektedir. Oyuncakların kullanımı çocuklarınızın hayal gücüne bağlı olarak her defasında farklı bir oyun kurmalarına olanak vermektedir ve gelişim becerilerini destekleme konusunda da değişkenlik göstermektedir. Ahşap malzemeden yapılan oyuncakların dayanıklı olması, uzun süre kullanıma uygun ve çevreye duyarlı bireyler yetişmesine de kazanım sağlamaktadır. Çocuğunuzun hayata dokunarak, deneyerek ve yaşayarak öğrenmesine imkan sunan ahşap oyuncaklarımızı sizlerle paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Yorumlar

Puan Ortalaması: 0

Bu ürün için verilen puanlar

Pozitif (5.0%)
5 Yıldız (0)
4 Yıldız (0)
Orta (0%)
3 Yıldız (0)
Negatif (0%)
2 Yıldız (0)
1 Yıldız (0)
Üye Puan Yorum

Görüşleriniz Bizim için Değerli!

Bir yorum yapın