Ahşap Kepçe Şimşir 28 cm

Ürün Detayları

Ahşap Kepçe Şimşir 28 cm

Şimşir ağaçları kayalık bölgelerde sert doğa koşullarında yetişir dolayısıyla dayanıklıdır. Şimşir ağacının işlenmesi diğer ağaç türlerine göre daha zordur ancak yapısı itibarıyle hem sağlam hem sağlıklıdır.

Malzeme ve Ürün Detayları

  • Şimşir ağacından üretilmiştir.
  • İlk kullanımdan önce zeytinyağı sürülerek ürünün yüzeyi iyice yağlanmalıdır.
  • Kullanım sıklığına göre ürünün rengi beyazlaşmaya başladığında 3 ayda bir zeytinyağı ile yağlayınız.
  • Bulaşık makinesinde yıkamayınız.
  • Şimşir ağacı sert yapılı olduğundan, şimşirden yapılan ürünler yiyecek ve içecek kokusunu hapsetmez, zaman içerinde kötü koku yapmaz.
  • Ürün ölçüleri: 28 cm
  • Ölçüler yaklaşık değerlerdir, el yapımı olduğundan farklılıklar görülebilir.
 

 

Neden “Bir Ahşap Diyarı” Ağaçtanya?

Hayal gücümüzün ulaştığı her noktada, yaşadığınız mekanlarda bir Ağaçtanya ürünü olsun istiyoruz. Bu sebeple ahşap oyuncaklar, ahşap mutfak ürünleri, ahşap hediyelikler, ahşap takılar ve ahşap mobilyalar üretiyoruz.

Firmamız isteğe bağlı özel tasarımlar üretebildiği gibi çalışma hayatında restoranlarda ve otellerde sıklıkla kullanılan farklı sunum tahtaları, servis ürünleri, baharatlık ve saklama kaplarının yanı sıra, evlerinizde kullanabileceğiniz birbirinden şık ve kaliteli mutfak eşyaları tasarlıyoruz. Kayın, Iroko, Zeytin, Ceviz, Sapelli, Ayous, Kavak, Ihlamur, Şimşir, Sipo gibi ağaçları birinci sınıf işçilik ile işliyor, görsel zevki kalite ile buluşturuyoruz.

Bazen bir içeceği doğayla buluştururken, bazen en lezzetli yemeklerinize doğallık katıyoruz.

Evinize doğanın kokusunu taşımak ve dokunduğunuzda doğallığı hissetmek için Ağaçtanya’nın eşsiz ürünlerini denemenizi tavsiye ediyoruz…