Ahşap Kapı Süsü Erkek Çocuk Odası

Fiyat:

40,00₺

Adet

Ürün Detayları

Ahşap Kapı Süsü Erkek Çocuk Odası

Ahşap Kapı Süsü Erkek Çocuk Odasını kişisel tercihinize göre boyayabilir ve kapı süsünüzü özel hale getirebilirsiniz. Hayal dünyanızı yansıtabileceğiniz dekoratif ürünümüz el emeği çok şık bir hediye bile olabilir, ne dersiniz? İster naturel olarak isterseniz de akrilik boya ile istenilen renklere boyayabilir ve dekoratif bir ürün olarak da kullanabilirsiniz. 

Malzeme ve Ürün Detayları

  • Kolay boyanabilir 3 mm MDF malzemeden üretilmiştir.
  • Türkiye'de üretilmiştir.
  • Ürün ölçüleri: 27 cm x 30 cm
  • Ahşap ürünlerimizin ölçüleri yaklaşık değerlerdir.

 

 

Neden “Bir Ahşap Diyarı” Ağaçtanya?

Hayal gücümüzün ulaştığı her noktada, yaşadığınız mekanlarda bir Ağaçtanya ürünü olsun istiyoruz. Bu sebeple ahşap oyuncaklar, ahşap mutfak ürünleri, ahşap hediyelikler, ahşap takılar ve ahşap mobilyalar üretiyoruz.

Firmamız isteğe bağlı özel tasarımlar üretebildiği gibi çalışma hayatında restoranlarda ve otellerde sıklıkla kullanılan farklı sunum tahtaları, servis ürünleri, baharatlık ve saklama kaplarının yanı sıra, evlerinizde kullanabileceğiniz birbirinden şık ve kaliteli mutfak eşyaları tasarlıyoruz. Kayın, Iroko, Zeytin, Ceviz, Sapelli, Ayous, Kavak, Ihlamur, Sipo gibi ağaçları birinci sınıf işçilik ile işliyor, görsel zevki kalite ile buluşturuyoruz.

Bazen bir içeceği doğayla buluştururken, bazen en lezzetli yemeklerinize doğallık katıyoruz.

Evinize doğanın kokusunu taşımak ve dokunduğunuzda doğallığı hissetmek için Ağaçtanya’nın eşsiz ürünlerini denemenizi tavsiye ediyoruz…