Ahşap Denge Tahtası

  • ALICI KORUMA

  • Koşulsuz iade garantisi

    Ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir sebepten dolayı iade etmek isterseniz, üründe bir deformasyon olmadığı müddetçe iade almayı taahhüt ediyoruz

100.00 ₺ ve üzeri ücretsiz kargo!

Fiyat: 260.00 ₺ 235.00 ₺

Ahşap Denge Tahtası

Ahşap Denge Tahtası çocuklarınızın denge duyularını geliştirmek için tasarlanan bu ürün aynı zamanda vestibüler sistemin uyarılmasında ve kendi fiziğinin ve uzuvlarının bilincine varmasında çok etkilidir. Ayakta kalmak ve dengeyi ortak bir şekilde dağıtmak, dizlerin ve ayağın basıncını hissetmek ya da kararında bir güç uygulamaktır. Sağ & sol beyin uyumu ve gelişimini destekleyen; konsantrasyon, denge ve koordinasyon becerilerinin kazanılması ve gelişiminde etkili oyundur. Çocukların kullanımı dışında yetişkinlerde yoga egzersizinde de kullanılabilir. Çocukların eğlenerek denge gelişimi ve koordinasyon sağlamasına yardımcı olur. Oyun alanın etrafında en az 2m boş alan bırakmaya özen gösterin.  Denge tahtasını kullanılırken alt tarafına mat vb. bir malzeme koymanızı öneririz.

 Ürünün özellikleri

-  Oyuncaklarımız Türkiye’de üretilmiştir. Doğal ahşaptan imal edilmiştir.

 - Ahşap oyuncaklarımız el yapımı olduğundan görselden (renk farklılıkları, ağaç budak izi vs.) küçük farklılıklar gösterebilir.

- Oyuncaklarımız pürüzsüz yüzeylere sahip olup, tüm zımparalama işlemleri el ile yapılmaktadır.

-  Oyuncaklarımız  nemli bez veya elma sirkesi ile silinerek dezenfekte edilebilir.

-  Oyuncaklarımızın  köşeleri pahlanmıştır. Sivri kenarları yoktur.

- 18 ay ve üzeri yaşlardaki çocukların kullanımı için uygundur.

- Toplamda 120 kg ağırlığa kadar taşıma kapasitesi vardır.

- Çocuğunuzun bir yetişkin eşliğinde kullanmasına dikkat edin.

- Çorap ve patik ile kullanmayınız. Kayma tehlikesi olabilir.

- Ölçüleri: 75 cm x 27,5 cm x 13 mm 

Ahşap Oyuncak

“Sağlıklı oyuncak” denilince ilk akla gelen doğal olarak ahşap oyuncaklardır. Bize doğanın hediyesi olan ahşap binlerce yıldır hayatımızın tüm alanlarına olduğu gibi çocuklarımızın da ihtiyaçlarının giderilmesinde kullanılmış böylece onlara oyuncak olarakta çok uzun zamandır eşlik etmeye devam etmişlerdir.  Bizde bu fikirden yola çıkarak sizler için özel olarak hazırladığımız ahşap oyuncaklar serisini sizlerin beğenisine sunuyoruz. Tamamen doğal malzemelerden hazırlanmış oyuncaklarımız boyalı ve boyasız olarak iki grup olarak sunulmuştur. Boyanmış olan oyuncaklarımızın boyası, çocuklarımıza zarar vermeyen, uzun süre temasta ağza sürülse dahi ahşaptan çocuğa geçmeyen, sağlıklı, bize özel formülü ile hazırlanıp üretilmiştir.

 

Yorumlar

Puan Ortalaması: 0

Bu ürün için verilen puanlar

Pozitif (5.0%)
5 Yıldız (0)
4 Yıldız (0)
Orta (0%)
3 Yıldız (0)
Negatif (0%)
2 Yıldız (0)
1 Yıldız (0)
Üye Puan Yorum

Görüşleriniz Bizim için Değerli!

Bir yorum yapın