Ahşap Denge Tahtası

 • ALICI KORUMA
 • Koşulsuz iade garantisi

  Ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir sebepten dolayı iade etmek isterseniz, üründe bir deformasyon olmadığı müddetçe iade almayı taahhüt ediyoruz

445,00₺ 540,00₺ -18%
Ürün Kodu: ACO 1719
4,5% of 90
4,5

Ahşap Denge Tahtası

Çocuklarınızın denge duyularını geliştirmek için tasarlanan bu ürün aynı zamanda vestibüler sistemin uyarılmasında, kendi fiziğinin ve uzuvlarının bilincine varmasında çok etkilidir. Ayakta kalmak ve dengeyi ortak bir şekilde dağıtmak, dizlerin ve ayağın basıncını hissetmek ya da kararında bir güç uygulamaktır. Sağ & sol beyin uyumu ve gelişimini destekleyen, konsantrasyon, denge ve koordinasyon becerilerinin kazanılması ve gelişiminde etkili bir oyundur. Fiziksel ve zeka gelişimini destekleyen açık uçlu bir oyuncaktır. Denge tahtası olarak kullanımı dışında çocuklarınızın hayal güçlerini kullanarak çeşitli şekillerde kullanmasına imkan tanır. Çocuklarda psikomotor, bilişsel, yaratıcılık ve duygusal gelişimi desteklerken Ahşap Denge Tahtası, çocukta başarma duygusuyla sosyal gelişimin de desteklenmesine yardımcı olmaktadır. Çocukların eğlenerek denge gelişimi ve koordinasyon sağlamasına yardımcı olur. Oyun alanın etrafında en az 2 m boş alan bırakmaya özen gösterin. Yetişkinler de yoga egzersizlerinde kullanabilir.

Malzeme ve Ürün Detayları

 • Ahşap Denge Tahtası ölçüsü: 75 cm x 27,5 cm x 13 cm
 • Ağırlık: 2500 gr
 • Ahşap ürünlerimizin ağırlık ve ölçüleri yaklaşık değerlerdir.
 • Ahşap oyuncaklarımız pürüzsüz ve açık renkli olduğundan istendiği zaman kolayca renk alabilmeleri için "DOĞAL AĞAÇ" 'tan üretilmektedir.
 • Ahşap oyun materyallerimiz doğal malzemelerden yapıldığı için görseller ile küçük farklılıklar (renk farklılıkları, ağaç budak izi vs.) olabilmektedir.
 • Ahşap oyuncaklarımızın tüm zımparalama işlemleri dokularını kaybetmemeleri ve zarar vermemeleri için el ile yapılmaktadır.
 • Ürünlerimizde kullanılan boyalar EN71_3 oyuncak güvenliği standartlarına uygundur ve sağlığa zararlı değildir.
 • Oyuncaklar oyun bitiminde gerekli görülürse, elma sirkesi ile silinerek hijyenleri sağlanabilir.
 • Sağlığa zararlı hiç bir madde kullanılmamıştır. Çocuklarımız rahatlıkla ahşabın doğal kokusunu ve dokusunu hissedebilirler.
 • 120 kg ağırlığa kadar taşıma kapasitesi vardır.
 • Çocuğunuzun bir yetişkin eşliğinde kullanmasına dikkat edin.
 • Kayma tehlilkesine karşı çorap ve patik ile kullanmayınız.
 • 18+ ay ve üzeri çocuklar için uygundur.

 

 

Çocuk ve Ahşap Oyuncak

Bebeklik döneminden itibaren çocuğun hayatına giren oyun ve oyuncakların çocukluk dönemi boyunca da önemli bir yeri olur. Oyuncak ile oynamak sosyal etkinlik olmasının yanı sıra çocuğun birçok gelişiminde de etkin rol oynamaktadır. Bizler de bu nedenle çocuğunuzun uzun süre vakit geçirebilmesine olanak sağlayan dayanıklı, doğal, hijyenik yapısıyla çocuk sağlığı açısından güven veren ahşap malzemelerden oyuncaklar üretiyoruz. Ahşap malzemenin doğal dokusu ve sade yapısı çocukların yaratıcılıklarını arttırmaya yönelik uygun ortamlar sunmasına büyük katkı sağlamaktadır. Ayrıca ahşap oyuncakların birden fazla fonksiyonu olmasının avantajını kullanarak, bilişsel, fizyolojik ve psikolojik gelişimlerini desteklemelerine fırsatlar sunabilmektedir. Oyuncakların kullanımı çocuklarınızın hayal gücüne bağlı olarak her defasında farklı bir oyun kurmalarına olanak vermektedir ve gelişim becerilerini destekleme konusunda da değişkenlik göstermektedir. Ahşap malzemeden yapılan oyuncakların dayanıklı olması, uzun süre kullanıma uygun ve çevreye duyarlı bireyler yetişmesine de kazanım sağlamaktadır. Çocuğunuzun hayata dokunarak, deneyerek ve yaşayarak öğrenmesine imkan sunan ahşap oyuncaklarımızı sizlerle paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Yorumlar

  Henüz yorum yapılmamış.
BUNLARI DA SEVEBİLİRSİNİZ
whatsapp