Ahşap Dekoratif Kartal Heykeli

  • ALICI KORUMA

  • Koşulsuz iade garantisi

    Ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir sebepten dolayı iade etmek isterseniz, üründe bir deformasyon olmadığı müddetçe iade almayı taahhüt ediyoruz

150.00 ₺ ve üzeri ücretsiz kargo!

Fiyat: 5000.00 ₺ 2500.00 ₺

Ahşap Dekoratif Kartal Heykeli

Ofisinizin, evinizin ya da yaşam alanınızın vazgeçilmez dekorasyon objeleri arasında yer alan biblolar, odalarınızın atmosferini değiştirerek, bambaşka bir hava yaratmanızı sağlar. Tek başına kullanıldığı gibi, farklı aksesuarlar ile de birlikte kullanabileceğiniz ahşap objeler aynı zamanda dekorasyonunuzu tamamlayıcı niteliktedir. Küçük dokunuşlarla daha hareketli bir hava elde edebilir, dekorasyonunuzu destekleyebilirsiniz.Yaşam alanınızı güzelleştirebilir, ya da dekoratif bir hale getirebilirsiniz.Sevdiklerinize hediye olarak da tercih edebilirisniz.

Ürünün Özellikleri

- Yekpare (tek gövde) doğal ahşaptan üretilmiştir.

- Tamamen el işçiliği ile yapılmıştır.

- Ölçüleri;ürün el yapımı olduğundan ölçüler farklılıklar olabilmektedir.

 

  •   Yükseklik: 101 cm 
  •   Genişlik: 39 cm
  •   En: 15 cm

Ahşap Dekoratif Obje

Yaşadığımız mekanın kendi rahatımıza, göz zevkimize, kullanım amaçlarımıza, mekanın özelliklerine göre yaratıcı, kullanışlı ve güzel bir şekilde, aksesuarlar ile düzenlemesidir. Ahşap dekoratif objeler doğallı sevenler tarafında en çok tercih edilen ürünlerdedir. Ahşabın çevremizde varlığının, fiziksel ve psikolojik açıdan bu derece etkili olmasının en önemli sebeplerinden biri mekanın havası üzerindeki nüfuzudur. Bir odada bulunan ahşap ürünler, ortamın nemini dengeleyerek havanın kalitesini yükseltir. Ahşap objeler ile yaşam alanları için şık ve konforlu tasarımlar oluşturabiliriz.

 

Yorumlar

Puan Ortalaması: 0

Bu ürün için verilen puanlar

Pozitif (5.0%)
5 Yıldız (0)
4 Yıldız (0)
Orta (0%)
3 Yıldız (0)
Negatif (0%)
2 Yıldız (0)
1 Yıldız (0)
Üye Puan Yorum

Görüşleriniz Bizim için Değerli!

Bir yorum yapın