Ahşap Çivili Puzzle Tamir

  • ALICI KORUMA

  • Koşulsuz iade garantisi

    Ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir sebepten dolayı iade etmek isterseniz, üründe bir deformasyon olmadığı müddetçe iade almayı taahhüt ediyoruz

100.00 ₺ ve üzeri ücretsiz kargo!

Fiyat: 20.00 ₺

Ahşap Çivili Puzzle Tamir

Ahşap Çivili Puzzle Tamir  seti tanıyarak, isimlerini öğrenmelerini sağlar. Zemin şekil ilişkisini ayırt etme yeteneğini geliştirir, görsel algı ve hafızayı güçlendirir. Sıralama, ince motor becerileri, örüntü tanıma ile problem çözme yetilerini güçlendirir. Tabla kısmında aletlerin yerleri bellidir. Çocuklar aletleri uygun zemine yerleştirmeye çabalar. Ayrıca aletleri ve kullanım alanları onlara anlatarak, akıllarında kalıcı hale getirebiliriz.

Ürünün Özellikleri

- Doğal ağaçtan imal edilmiştir.

- Oyuncaklarımızda kullanılan boyalar EN 71-3 standartlarındadır.

-Yapboz yapmanın dikkat eksikliğini giderme, görsel hafızayı çalıştırma, problem çözme yeteneğini geliştirme ve özgüven duygusunun gelişimine destek olur.

-Ürün Bilgileri: 30cm x 22,5cm x0,50 cm 

- İthal oyuncaktır.

 

Ahşap Puzzle 

Puzzle kelime olarak “Yapboz” manasına gelir. puzzle oynama mantığı belirli parçaların birleştirilmesi ile ortaya bir şekil, yazı ya da resim çıkması için tasarlanmış oyuncak türüdür. Birleştirme, yeniden oluşturma, yerine takma gibi faaliyetlerle çocukların görsel zekalarını ve motor becerilerini geliştirmeleri için tasarlanmıştır. Çocuklarınızın severek oynadığı aynı zamanda çocuğun gelişimini gözlemleyebileceğimiz eğiticibir oyuncaktır.

 

Yorumlar

Puan Ortalaması: 0

Bu ürün için verilen puanlar

Pozitif (5.0%)
5 Yıldız (0)
4 Yıldız (0)
Orta (0%)
3 Yıldız (0)
Negatif (0%)
2 Yıldız (0)
1 Yıldız (0)
Üye Puan Yorum

Görüşleriniz Bizim için Değerli!

Bir yorum yapın