Ahşap Balık Tutma 3D Puzzle

 • ALICI KORUMA

 • Koşulsuz iade garantisi

  Ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir sebepten dolayı iade etmek isterseniz, üründe bir deformasyon olmadığı müddetçe iade almayı taahhüt ediyoruz

150.00 ₺ ve üzeri ücretsiz kargo!

Fiyat: 80.00 ₺

Ahşap Balık Tutma 3D Puzzle

Çocuğun çevre ile ilişki kurmasının en önemli yollarından biri oyunlardır. Bizler de öğrenmeyi daha kalıcı hale getirmenin eğlenceli yollarını sizlere sunuyoruz. Ahşap Balık Tutma 3D Puzzle problem çözme, ince motor gelişimi, el-göz koordinasyonu sağlamasını ve görsel hafızayı desteklemektedir. Zekâ gelişimine yardımcı olur, tutma, yakalama, takip etme, neden sonuç kazanımı elde eder. Dikkat eksikliği, öğrenme güçlüğü veya hareketli olan çocuklar, uzun süre vakit geçirebilirler. Denizde yaşayan canlıları öğrenirken, çocuklarınızın hayal gücünün gelişimine katkı sağlar. Algılama ve kavrama yeteneğini, odaklanma ve takip edebilme yetisini geliştirir. Bir yerden başka bir yere, düşürmeden taşıyabilme becerisini kazandırır. Renk kavramlarının öğrenilmesinde de yardımcı olur. Ayrıca hayvanlar 3 boyutlu olduğu için ayakta durabilir. Ahşap oltanın ucundaki mıknatıs sayesinde balıklar oltaya yapışmaktadır.

Malzeme ve Ürün Detayları

 • 12 adet hayvan figürü, 1 adet olta ve 1 adet tabla olmak üzere toplam 14 parçadan oluşmaktadır.
 • Ahşap Balık Tutma 3D Puzzle ölçüsü: 30 cm x 22,5 cm x 2 cm
 • Ağırlık: 424 gr
 • Ahşap ürünlerimizin ağırlık ve ölçüleri yaklaşık değerlerdir.
 • Ahşap oyuncaklarımız pürüzsüz ve açık renkli olduğundan istendiği zaman kolayca renk alabilmeleri için "DOĞAL AĞAÇ" 'tan üretilmektedir.
 • Ahşap oyun materyallerimiz doğal malzemelerden yapıldığı için görseller ile küçük farklılıklar (renk farklılıkları, ağaç budak izi vs.) olabilmektedir.
 • Ahşap oyuncaklarımızın tüm zımparalama işlemleri dokularını kaybetmemeleri ve zarar vermemeleri için el ile yapılmaktadır.
 • Ürünlerimizde kullanılan boyalar EN71_3 oyuncak güvenliği standartlarına uygundur ve sağlığa zararlı değildir.
 • Oyuncaklar oyun bitiminde gerekli görülürse, elma sirkesi ile silinerek hijyenleri sağlanabilir.
 • Sağlığa zararlı hiç bir madde kullanılmamıştır. Çocuklarımız rahatlıkla ahşabın doğal kokusunu ve dokusunu hissedebilirler.
 • 18+ ay ve üzeri çocuklar için uygundur.

 

 

 

Çocuk ve Ahşap Oyuncak

Bebeklik döneminden itibaren çocuğun hayatına giren oyun ve oyuncakların çocukluk dönemi boyunca da önemli bir yeri olur. Oyuncak ile oynamak sosyal etkinlik olmasının yanı sıra çocuğun birçok gelişiminde de etkin rol oynamaktadır. Bizler de bu nedenle çocuğunuzun uzun süre vakit geçirebilmesine olanak sağlayan dayanıklı, doğal, hijyenik yapısıyla çocuk sağlığı açısından güven veren ahşap malzemelerden oyuncaklar üretiyoruz. Ahşap malzemenin doğal dokusu ve sade yapısı çocukların yaratıcılıklarını arttırmaya yönelik uygun ortamlar sunmasına büyük katkı sağlamaktadır. Ayrıca ahşap oyuncakların birden fazla fonksiyonu olmasının avantajını kullanarak, bilişsel, fizyolojik ve psikolojik gelişimlerini desteklemelerine fırsatlar sunabilmektedir. Oyuncakların kullanımı çocuklarınızın hayal gücüne bağlı olarak her defasında farklı bir oyun kurmalarına olanak vermektedir ve gelişim becerilerini destekleme konusunda da değişkenlik göstermektedir. Ahşap malzemeden yapılan oyuncakların dayanıklı olması, uzun süre kullanıma uygun ve çevreye duyarlı bireyler yetişmesine de kazanım sağlamaktadır. Çocuğunuzun hayata dokunarak, deneyerek ve yaşayarak öğrenmesine imkan sunan ahşap oyuncaklarımızı sizlerle paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Yorumlar

Puan Ortalaması: 0

Bu ürün için verilen puanlar

Pozitif (5.0%)
5 Yıldız (0)
4 Yıldız (0)
Orta (0%)
3 Yıldız (0)
Negatif (0%)
2 Yıldız (0)
1 Yıldız (0)
Üye Puan Yorum

Görüşleriniz Bizim için Değerli!

Bir yorum yapın