Ahşap Aynalı Yüzük Yükseltici

  • ALICI KORUMA

  • Koşulsuz iade garantisi

    Ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir sebepten dolayı iade etmek isterseniz, üründe bir deformasyon olmadığı müddetçe iade almayı taahhüt ediyoruz

150.00 ₺ ve üzeri ücretsiz kargo!

Fiyat: 35.00 ₺ 20.00 ₺

Ahşap Aynalı Yüzük Yükseltici

Aynadan oluşan ahşap bir yüzük yükselticisidir. Ahşap Aynalı Yüzük Yükseltici özel günlerinizi daha özel hale getirmek isterseniz tepsilerinize şıklık katacak bir üründür. Dilerseniz şık kurdele ve taşlarla süsleyebilirsiniz. Alt ahşap gövde kenar süslemesine uygun derinlikte tasarlanmıştır. Sipariş ettiğiniz ürün üzerinde mat koruma bandı vardır. Bant sökülerek kullanılmalıdır. 

Malzeme ve Ürün Detayları

  • Kolay boyanabilir 18 mm MDF, 1 mm pleksi malzemeden üretilmiştir.
  • Ahşap Aynalı Yüzük Yükseltici ölçüsü: 7 cm x 19 cm x 7,5 cm
  • Ahşap ürünlerimizin ölçüleri yaklaşık değerlerdir.

 

 

Neden “Bir Ahşap Diyarı” Ağaçtanya?

Hayal gücümüzün ulaştığı her noktada, yaşadığınız mekanlarda bir Ağaçtanya ürünü olsun istiyoruz. Bu sebeple ahşap oyuncaklar, ahşap mutfak ürünleri, ahşap hediyelikler, ahşap takılar ve ahşap mobilyalar üretiyoruz.

Firmamız isteğe bağlı özel tasarımlar üretebildiği gibi çalışma hayatında restoranlarda ve otellerde sıklıkla kullanılan farklı sunum tahtaları, servis ürünleri, baharatlık ve saklama kaplarının yanı sıra, evlerinizde kullanabileceğiniz birbirinden şık ve kaliteli mutfak eşyaları tasarlıyoruz. Kayın, Iroko, Zeytin, Ceviz, Sapelli, Ayous, Kavak, Ihlamur, Sipo gibi ağaçları birinci sınıf işçilik ile işliyor, görsel zevki kalite ile buluşturuyoruz.

Bazen bir içeceği doğayla buluştururken, bazen en lezzetli yemeklerinize doğallık katıyoruz.

Evinize doğanın kokusunu taşımak ve dokunduğunuzda doğallığı hissetmek için Ağaçtanya’nın eşsiz ürünlerini denemenizi tavsiye ediyoruz… 

Yorumlar

Puan Ortalaması: 0

Bu ürün için verilen puanlar

Pozitif (5.0%)
5 Yıldız (0)
4 Yıldız (0)
Orta (0%)
3 Yıldız (0)
Negatif (0%)
2 Yıldız (0)
1 Yıldız (0)
Üye Puan Yorum

Görüşleriniz Bizim için Değerli!

Bir yorum yapın