Ahşap 4D Kuleler

  • ALICI KORUMA

  • Koşulsuz iade garantisi

    Ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir sebepten dolayı iade etmek isterseniz, üründe bir deformasyon olmadığı müddetçe iade almayı taahhüt ediyoruz

150.00 ₺ ve üzeri ücretsiz kargo!

Fiyat: 80.00 ₺ 70.00 ₺

Ahşap 4D Kuleler

Mantıksal düşünme ve mantıksal çözüm yolları arama kazanımı elde eder. Soyut düşünerek somut çözümler üretilmesi, karar verme, geometrik şekil bilgisi ile üç boyutlu düşünme becerilerinin kazanılmasında etkilidir.  Hafızayı güçlendirmede de etkili olan Ahşap 4D Kuleler hayal gücü, perspektif gözlem yeteneği, üretkenlik ve odaklanma becerilerinin de kazanılmasına önemli bir oyundur.

Ahşap 4D Kuleler Nasıl Oynanır?

Tek kişilik bir oyundur. Oyununun amacı; oyun görev kartlarında verilen soruların doğru çözümlerini bularak kuleleri oyun alanına yerleştirmektir. Oyuna başlamadan evvel oyun zeminin çevresindeki boşluğa oyunun yönüne uygun olarak oyun çerçevesi yerleştirilir. Oyun çerçevesinin üzerindeki sayılara göre sayının bulunduğu açıdan oyun tablasındaki boşluklara kulelerin yerleştirilmesi gerekmektedir. Örneğin soru çerçevesi üzerindeki bir açıda 4 yazıyorsa orada 1 kısa yeşil, 1 orta uzunlukta sarı, 1 uzun mavi ve 1 çok uzun kırmızı kule olması gerekmektedir. Aynı renk kuleler yatay veya dikey aynı sırada olamaz.

Malzeme ve Ürün Detayları

  • 1 adet ahşap oyun zemini, 15 adet arkalı önlü sıra numaralı soru çerçevesi (30 soru), 4 adet çok uzun kırmızı, 4 adet uzun mavi, 4 adet orta uzunlukta sarı, 4 adet kısa yeşil kulelerden oluşmaktadır.
  • Ürün "DOĞAL AĞAÇ" 'tan üretilmiştir.
  • Sağlığa zararlı hiç bir madde kullanılmamıştır.
  • 4+ yaş ve üzeri çocuklar için uygundur.

 

Çocuk ve Ahşap Oyuncak

Bebeklik döneminden itibaren çocuğun hayatına giren oyun ve oyuncakların çocukluk dönemi boyunca da önemli bir yeri olur. Oyuncak ile oynamak sosyal etkinlik olmasının yanı sıra çocuğun birçok gelişiminde de etkin rol oynamaktadır. Bizler de bu nedenle çocuğunuzun uzun süre vakit geçirebilmesine olanak sağlayan dayanıklı, doğal, hijyenik yapısıyla çocuk sağlığı açısından güven veren ahşap malzemelerden oyuncaklar üretiyoruz. Ahşap malzemenin doğal dokusu ve sade yapısı çocukların yaratıcılıklarını arttırmaya yönelik uygun ortamlar sunmasına büyük katkı sağlamaktadır. Ayrıca ahşap oyuncakların birden fazla fonksiyonu olmasının avantajını kullanarak, bilişsel, fizyolojik ve psikolojik gelişimlerini desteklemelerine fırsatlar sunabilmektedir. Oyuncakların kullanımı çocuklarınızın hayal gücüne bağlı olarak her defasında farklı bir oyun kurmalarına olanak vermektedir ve gelişim becerilerini destekleme konusunda da değişkenlik göstermektedir. Ahşap malzemeden yapılan oyuncakların dayanıklı olması, uzun süre kullanıma uygun ve çevreye duyarlı bireyler yetişmesine de kazanım sağlamaktadır. Çocuğunuzun hayata dokunarak, deneyerek ve yaşayarak öğrenmesine imkan sunan ahşap oyuncaklarımızı sizlerle paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Yorumlar

Puan Ortalaması: 0

Bu ürün için verilen puanlar

Pozitif (5.0%)
5 Yıldız (0)
4 Yıldız (0)
Orta (0%)
3 Yıldız (0)
Negatif (0%)
2 Yıldız (0)
1 Yıldız (0)
Üye Puan Yorum

Görüşleriniz Bizim için Değerli!

Bir yorum yapın