Ahşap 4 Katlı Otopark

  • ALICI KORUMA

  • Koşulsuz iade garantisi

    Ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir sebepten dolayı iade etmek isterseniz, üründe bir deformasyon olmadığı müddetçe iade almayı taahhüt ediyoruz

150.00 ₺ ve üzeri ücretsiz kargo!

Fiyat: 800.00 ₺ 685.00 ₺

Ahşap 4 Katlı Otopark  

Ahşap 4 Katlı Otoparkla çocuklarınız oyun oynarken bir otoparkta aradığı her şeyi bulabilecektir. En alt bölgesinde geniş bir oyun alanı, en üst katta ise helikopter pisti bulunmaktadır. Ahşap otoparkın en güzel yanı ise içerisinde araç asansörünün bulunmasıdır. Çocuklarınızın hayal gücünü ve el becerilerini geliştirir. Çocuğun oyun kurgulamasına yardım eder.  Araçların ve otoparkın belli kuralları olduğunu öğrenir.

 Ürünün özellikleri

-  Oyuncaklarımız doğal ahşaptan imal edilmiştir. İthal bir oyuncaktır.

- Oyuncaklarımızda kullanılan boyalar EN 71-3 standartlarındadır

- Oyuncaklarımız pürüzsüz yüzeylere sahip olup, tüm zımparalama işlemleri el ile yapılmaktadır.

- Oyuncaklarımız nemli bez veya elma sirkesi ile silinerek dezenfekte edilebilir.

- Oyuncaklarımızın  köşeleri pahlanmıştır. Sivri kenarları yoktur.

- Ürün İçeresinde;1 adet helikopter, 1 adet benzin istasyonu, 4 adet ahşap araba, 1 adet oto yıkama ünitesi, 1 adet gişe bulunmaktadır.  helikopter pisti, araç yıkama bölümü, asansör ve gişe bulunmaktadır.

 - Ürün bilgileri: 50 cm x 40 cm x 48 cm

- 3 yaş ve üzeri için uygundur.

 

Ahşap Oyuncak

“Sağlıklı oyuncak” denilince ilk akla gelen doğal olarak ahşap oyuncaklardır. Bize doğanın hediyesi olan ahşap binlerce yıldır hayatımızın tüm alanlarına olduğu gibi çocuklarımızın da ihtiyaçlarının giderilmesinde kullanılmış böylece onlara oyuncak olarakta çok uzun zamandır eşlik etmeye devam etmişlerdir.  Bizde bu fikirden yola çıkarak sizler için özel olarak hazırladığımız ahşap oyuncaklar serisini sizlerin beğenisine sunuyoruz. Tamamen doğal malzemelerden hazırlanmış oyuncaklarımız boyalı ve boyasız olarak iki grup olarak sunulmuştur. Boyanmış olan oyuncaklarımızın boyası, çocuklarımıza zarar vermeyen, uzun süre temasta ağıza sürüldüğünde dahi ahşaptan çocuğa geçmeyen, sağlıklı, bize özel formülü ile hazırlanıp üretilmiştir.

Yorumlar

Puan Ortalaması: 5.0

Bu ürün için verilen puanlar

Pozitif (5.0%)
5 Yıldız (1)
4 Yıldız (0)
Orta (0%)
3 Yıldız (0)
Negatif (0%)
2 Yıldız (0)
1 Yıldız (0)
Üye Puan Yorum

Görüşleriniz Bizim için Değerli!

Bir yorum yapın